Ripple ve Forste Oyun İçin Xpring Kullanacak

12.05.2019
28
A+
A-
Ripple ve Forste Oyun İçin Xpring Kullanacak

Çoğu kripto meraklıları ve blok zincirindeki inananların çoğu için, bir kripto kabul edildiğine ya da blockchain teknolojisinin uygulandığına dair herhangi bir işaret, iyi bir haber ve kesinlikle doğru yönde bir adımdır. Bu evlat edinme çoğu sektörde hissedilmiş ve kaydedilen artış halen tüm dünyada gerçekleşmektedir.

Birçok oyun, oyuncuların oyun içindeki şanslarını artırmak veya oyuna devam etmelerini sağlamak için kullanılabilecekleri oyun içinde belirli ürünleri veya paketleri satın almak için gerçek para harcamasını sağlar. Normalde, oyun bittikten sonra bu eşyalar telafi edilemez bir şekilde kaybolur. Bu yeni çabayla, bunu doğru bir şekilde sonlandırma şansı olabilir.

Kısa bir süre önce, Xpring – Ripple’ın, geliştiricilere ve diğer blockchain projelerine yatırım yapma, kuluçkada bulunma ve hibe almaya yardım etme girişimi, blockchain oyun başlangıcı Forte ile işbirliği yaparak başarılı bir şekilde oyun geliştiricilere yardım için 100 milyon dolarlık bir fon yarattı.

Dahası, Forte ile olan Xpring işbirliğinde, Codius, interlerger ve XRP’yi oyun platformlarında ödemeler için de dahil etmeye çalışıyor. Bu, Xpring’in lideri Ethan Beard’a göre, oyun sektöründe kullanılacak blockchain teknolojisinin harika bir yoludur.

kriptopara