XRP Analiz 13 Şubat

13.02.2019
34
A+
A-
XRP Analiz 13 Şubat

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Dün 12 Şubat, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Kripto’nun fiyatı son üç gün içinde 0,30 $ fiyat seviyesinde işlem görüyordu. Kripto’nun fiyatı, 8 Şubat’ın fiyat rallisinden sonra aşağı doğru bir düzeltme yaptı. Dün, boğalar 12 günlük EMA’yı kırdı, 26 günlük EMA ve fiyat 0.31 dolara yükseldi.

XRP fiyatının yükseliş eğilimine devam etmesi bekleniyor. Kripto, 0.33 $ ve 0.40 $ ‘ın en yüksek seviyelerini tekrar test etmek için yükselecek. Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düşerse kripto 0.30 $ fiyat seviyesinde destek bulacak. Bu arada, kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde ve fiyatın yükselebileceğini belirten bir rakam. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. Kripto’nun fiyatı düşüş eğilimi düşüş eğiliminde olmuştu. Fiyat düzeltmesi, boğalar EMA’ların üzerinde bir yükseliş hareketi başlattığında sona erdi. Yükseliş eğilimi bölgesinde kripto 0.31 dolara yükseldi ve direndi.

Kripto’nun fiyatı, önceki 0.33 $ ve 0.40 $ seviyelerini tekrar ziyaret ettiğinden, başka bir girişimde bulunuldu. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Kripto fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’nın üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara