XRP Analiz 15 Ocak

15.01.2019
38
A+
A-
XRP Analiz 15 Ocak

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
    Destek Seviyeleri: 0.32 $, 0.30 $, 0.28 $

Dün, 14 Ocak, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Kripto’nun fiyatı 0,32 $ ‘a düştü ve boğalar yükseliş hareketi başlattı ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerine çıktı. 26 günlük EMA, muhtemelen yükseliş hareketi için destek seviyesi olacak olan XRP fiyatını desteklemektedir.

Bugün, kripto’nun fiyatı 0.33 dolar arasında değişiyor. Öte yandan, stokastik gösterge aşırı alım bölgesine yaklaşmakta ancak XRP fiyatının yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteren% 80 aralığının altında. Stokastik mavi bantı eğilimin tersine döndüğünü gösteren aşağı doğru işaret ediyor. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.


XRP / USD Kısa Vadeli Eğilim: Bullish

1 saatlik grafikte, XRP’nin fiyatı yükseliş eğiliminde. Dün, kripto’nun fiyatı 0,32 $ ‘a düştü ve yükseliş hareketine başladı. Boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde kırıldı. Bugün, kripto’nun fiyatı 0.34 dolar fiyat aralığında değişiyor.

Stokastik aşırı satım bölgesinde, ancak fiyatların güçlü bir düşüş momentumu ve satış sinyali olduğunu belirten% 20 aralığının altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.