Tezos XZT Coinbase’de

11.08.2019
41
A+
A-
Tezos XZT Coinbase’de

Artık Coinbase’de Tezos (XZT) jetonlarını takas edebilirsiniz, resmi bloglarından çıkan son blog gönderisine göre, kullanıcılar artık 8 Ağustos’ta başlayan jetonları satın alabilir, satabilir, gönderebilir, alabilir ve saklayabilirler. Masaüstü bilgisayarlardan veya Android ve iOS uygulamalarını kullanarak varlıklarını kontrol edebilirler.

Yeni teklif, New York Eyaleti dışındaki tüm bölgelerden kullanıcılar için geçerlidir. Bunun nedeni, devletin diğer yargı bölgelerinden daha katı uyum yasalarına sahip olmasıdır, bu nedenle listenin hazır hale gelmesi daha uzun sürebilir.

Coinbase’in yeni varlığı Tezos, bir risk kanıtı yöntemi yöntemi kullanıyor. Belirteç sahiplerinin ağda gerçekleşen değişikliklere oy vermesini ve belirteçleri belirleyerek para kazanmasını sağlar. Jetonlar ilk olarak 2017’de bir İlk Para Arzı (ICO) ile yeniden başlatıldı.

Bu raporun zamanında, her belirteç muhtemelen liste nedeniyle son 24 saatte% 15 artışla 1.58 ABD Doları değerinde idi.

Liste, daha fazla varlığı listelemek ve portföyünü çeşitlendirmek için şirket tarafından yapılan daha büyük bir hareketin parçası. Bu şekilde Coinbase, Bitcoin’den daha fazla yatırım yapmak isteyen yatırımcılara hitap etmeyi umuyor.

kriptopara