Verge XVG Analiz 3 Ağustos

03.08.2020
62
A+
A-
Verge XVG Analiz 3 Ağustos

Verge, özellikle gizlilik için diğer iki ünlü vize, DAPS ve XMR arasında yatırım yapmak için en iyi gizlilik paralarından biridir. Neden XVG? Sorge’nin fiyat dinamikleri ve son ortaklıklarına vurgu yaptığımız için sorunun basit bir cevabı var, bunun MobiePay ve MeconCash ile el ele verdiğini görüyoruz. Dahası, XVG / USD’nin yılın en yüksek seviyesi 0,0096 $ civarında olduğu önceki ay oldu ve o zamandan beri 0,0053 $ kadar düşük destekleri yeniden test etti.

Bu konuda verge para birimi, ağcılar teknolojiye inanma eğilimi gösterdiğinden ve ikincisi için de dikkate değer olduğundan DAPS ile yakın rekabet halindedir. Bununla birlikte DAPS, piyasanın ilk 500 kripto parası arasında bile değilken, Verge ilk 100’den biri ve şu anda 83. sırada yer alıyor. XVG madeni para 100 milyon dolarlık bir pazar tutarken, DAPS MCap’ı 6 milyon dolar tutarında tutuyor. Ancak, ikincisi Verge ile rekabet kanıtı yarışmasına giriyor, çünkü Denetim Kanıtı protokolüne sahip tamamen özel bir blok zinciri.

Verge platformunda bir momentum ile, XVG’nin ivme kazandığında ATH’sini aşacak kadar potansiyel olduğuna inanılıyor.

Dört saatlik grafikte, XVG madeni para, tüm pazarın parçalandığı bir önceki ayın yıllık yüksek seviyelerini geri aldı. Bu bizi Verge’nin Bitcoin veya piyasa baskısından en az etkilendiğini doğruladı. Öte yandan, tüm altcoin piyasası önümüzdeki ay çiçek açtığında, Verge bir düşüş trendi çekti ve dolar karşısında sadece 0,0075 dolar kadar yükselebilirdi. Gün içi geri çekmelerle, ayın kapanışına doğru para 0.00603 dolar civarında işlem görüyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara