Zcash(ZEC) Analiz 1 Nisan

01.04.2019
18
A+
A-
Zcash(ZEC) Analiz 1 Nisan

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 65 $, 70 $, 75 $
    Birikim bölgeleri: 45 $, 40 $, 35 $

Yaklaşık bir hafta önce, ZEC / USD ticareti, 60 ila 55 dolar arasında büyük oranda dalgalı bir fiyat dalgası zinciri görüyor. Kripto ticareti, bu kez 60 $ ve 55 $ ‘da gösterilen menzil bölgelerinde biraz daha yükseldi.

Son zamanlarda, menzil noktaları içindeki 14 günlük SMA göstergesi, kripto’nun pazarda yukarı doğru sallanma konusundaki zayıf girişimini destekliyor. 50 günlük SMA, 50 $ fiyat bölgesinin biraz üstünde bir yer almaktadır. Stokastik Osilatörler kısa bir süre sonra 60 aralığında kuzeyi işaret ediyorlardı. Bu, pazarın biraz daha yükseğe çıkmaya başladığının bir göstergesi olabilir.

Bu kripto piyasası, 20 Mart’taki gibi şu anki üst sınırını geçtikten sonra biraz işlem görecekse, hala güç kaybına uğrayabilir. Ancak, bu piyasayı daha değişken bir dalgalı çizgiye tanık görme eğilimi var. Bir sonraki alım satım işlemlerinde fiyat hareketleri özellikle üst bölgede şu anki bölgede.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara