2Key

04.04.2019
96
A+
A-
2Key

Bağlantıyı Yeniden Keşfetmek

2key’nin yenilikçi teknolojisi, akıllı sözleşmelerle sorunsuz bir şekilde besleyerek düzenli HTTP bağlantılarında devrim yaratıyor. 

Herhangi bir tarayıcıdan blockchain işlevselliğine ölçeklenebilir, merkezi olmayan, zincir dışı erişim oluşturma. Yeni çok adımlı izleme protokolümüz, topolojik bir grafik çizerek, katılımcıları paylaşan her bir katılımcının bağımsız olarak izlenmesi ve kaydedilmesi için bağlantılar sağlar. 

Her katılımcı geçişi bağlantısı, paylaştığı bir bağlantıdan önceden tanımlanmış bir sonuç elde edildiğinde otomatik olarak ödüllendirilir. 2 key protokolü, yalnızca çok amaçlı kod aracılığıyla geçici çok partili devlet ağları oluşturur. Gerçek zamanlı olarak sözleşme değişikliklerini sürekli olarak doğrulama ve güncelleme.

2Key Hakkında

2key, merkeziyetçi çok aşamalı sevk takibi ve otomatik dönüşümün her bağlantıya gömülmesini sağlamak için akıllı sözleşmeleri ve HTTP bağlantılarını birleştiren bir blok zinciri protokolü geliştiriyor.

Bu yeni protokolü, herkese tavsiye kampanyaları oluşturmalarını ve değer ağı elde etmek için insan ağını teşvik etmelerini sağlayan yenilikçi bir platform olan 2key Ağı’nı kurmak için kullanıyoruz.

2key, faydalı bilgiyi web üzerinde birbirleriyle paylaşmanın basit bir hareketinin oldukça ödüllendirileceği bir gelecek yaratıyor.

Kripto Haber