ABD Sağlık Devi HMS Solve İşbirliği Kurdu

23.04.2019
81
A+
A-
ABD Sağlık Devi HMS Solve İşbirliği Kurdu

ABD merkezli sağlık-bilişim sağlayıcısı HMS Technologies Inc. (HMS) tarafından yayınlanan yepyeni bir duyuruya göre, hükümet ortaklığına sahip olan şirket henüz yeni bir “zincirleme başlangıç” “Solve.Care” ile anlaşma imzaladı.

HMS temsilcisine göre, bu son işbirliği sağlık şirketinin Solve.Care’in yerel blok zinciri platformunu federal HIT arayüzüne entegre etmesini sağlayacak ve böylece devlet sağlık hizmetleri maliyetlerini en aza indirecek (birlikte çalışabilirliği ve erişilebilirliği artıracak) göreceksiniz.


Matter hakkında daha fazlası

HMS CEO’su Bill Kirkpatrick ile yakın tarihli bir röportajında, bu en son ortaklığın “güvenli olmayan İnternet bağlantısı kullanarak hasta yetkilendirilmiş erişim yoluyla güvenli sağlık verilerini paylaşmalarına olanak tanıyan ayrı HIT uygulamalarını sağlamak” için tasarlandığını belirtti. Bunun bir sonucu olarak, kullanıcılar tamamen sorunsuz bir şekilde bir dizi sanal sağlık hizmeti hizmetine daha iyi ve düzenli bir erişim kazanabilecektir.

Ayrıca, makalenin bu noktasında, Mart ayındaki “Solve.Care” de, sağlık hizmetleriyle ilgili taşımacılık düzenlemelerini güçlendirmek için popüler yolculuk paylaşım uygulaması Lyft ile bir araya geldiğini belirtmekte fayda var.

Biraz daha spesifik olmak gerekirse, söz konusu ortaklığın Solve.Care kullanıcılarının Lyft sürüşlerini bir dizi farklı sağlık hizmetiyle ilgili amaçlarla programlamasına izin verdiğini görebiliyoruz (firmanın “SOLVE” adlı yerel yardımcı kodunu kullanarak).

Solve Token Ayrıca Kripto Para İçin Dünya’nın En büyük borsalarında bulunmaktadır.Bunlardan Biride Bittrex’tir

kriptopara