ETC Analiz 23 Nisan

23.04.2019
16
A+
A-
ETC Analiz 23 Nisan

ETC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Tedarik seviyeleri: 7 $, 7.50 $, 8 $
     Talep seviyeleri: 5 $, 4.5 $, 4 $

ETC / USD piyasa işlemleri, zaman içinde sürdüğü gibi bir aralıkta hareket etmektedir. Birkaç gün önce, kripto 6,50 dolar ve 6 dolarlık bir markette tasnif edilmiş menziller arasında yer aldı.

Pazar, 21 Nisan’da diğer menzil bölgelerine girmek için önceki 6 $ alt menzil noktasıyla birlikte hafif bir düşüş yaşadı. Parite, 50 $ günlük sinyal konumunun altında ve 6 $ ve 5.50 $ seviyelerinde bulunan mevcut konumların çevresinde durmaya devam etti. . Bollinger Bantları şimdi biraz daha geniş ve 6.50 $ ve 5.50 $ puan arasında açıldı. 50 günlük SMA, bu pazar bölgelerinde Bollinger Orta Bantının biraz üzerinde bulunur. Stokastik Osilatörler şimdi hafifçe 60’ın altındaki kuzey-doğuya işaret ediyor.

Tüm alım satım göstergeleri, bir sonraki alım satım işlemlerinde ETC / USD alım satımında daha değişken menzil hareketleri görme ihtimalinin olduğunu gösteriyor.

ETC / USD ticareti de bugün alım satım faaliyetlerinin başlamasından bu yana belli aralıktaki bölgelerde devam ediyor. Kripto yazarken 6.20 ve 5.80 $ arasında değişmektedir.

Dün, kısa vadedeki parite, temel olarak 50 günlük SMA göstergesindeki hisse senedi fiyat hareketlerini ön plana çıkardı. Yaklaşık birkaç saat içinde, Bollinger Üst Band üzerinde bir miktar 6.20 $ üst menzil çizgisine dokunmak için menzil içinde hafifçe yükselmeyi başardı. 50 günlük SMA, iki piyasa noktasında 6 $ ve 5.80 $ seviyelerinde yatay bir şekilde trend izlemeye devam ediyor. Stokastik Osilatörler, güney-doğu yönünü işaret etmek üzere 60 aralığında hafifçe bükülmüştür.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara