Ada (Cardano) Gelecekte Neler Bekliyor

16.10.2018
393
A+
A-
Ada (Cardano) Gelecekte Neler Bekliyor

Kriptopara Sektörünün Büyük Oyuncularından Ada Coin Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson, Son Ekosistem Bozulması ve Geleceği Hakkında Görüşmeler Yapıyor

IOHK CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson, yakın zamanda The Crypto Lark ile yapılan bir röportajda IOHK ve Cardano Vakfı arasındaki ayrılığın ve jetonun geleceği hakkında konuştu. Görüşme sırasında, Cardano’nun üç sütun, IOHK, Cardano Vakfı ve Emurgo tarafından desteklenmesi gerektiğini iddia etti.

Gerçi taraflar arasinda gerginlik ortaya çikti, bu yüzden fiirket gerçekte yollara yöneldi. Vakıf, topluluk yönetimi, sosyal yardım, düzenleyici sosyal yardım, lobi ve Cardano hakkında bilgi kaynağı olmak gibi bazı şeyleri ele alacaktır. Ancak sorunlar, vakfın ekosistemin geri kalanından ayrı olmasına yol açtı.

Sorunlar, esas olarak Cardano Vakfı’nın beklenenden fazlasını yapamaması ve şirketin yürütme düzeyinin varlığının seyri boyunca zayıflatılması olacaktır. Disfonksiyon hayal kırıklığına ve hayal kırıklığına neden oldu ve ekosistemin şimdiki noktasına geldi.

Hoskinson’ın öne sürdüğü bir başka konu da, Cardano Vakfı’nın, şirket için önemli olan Cardano’nun İlk Mutabakat Zaptını imzalamak üzere Etiyopya’ya yaptığı bir yolculuktan geri döndüğünde görevini reddetmesiydi.

Cardano’nun Geleceği

Charles Hoskinson da birkaç projeyi duyurdu. Şu anda Toronto’da bir kriptografi konferansında olduğunu ve ekibin Cardano için yeni bir keskinleştirme çözümü olan Ouroboros Genesis’i sunmak üzere olduğunu doğruladı. Ayrıca, Rust projesinden bahsetti ve şirketin ekosistem için birçok yeni program ve çözüm üretmeye zorlandığını doğruladı.

Ayrıca, Cardano’nun kurucusu, Cardano’nun 1.3.1 güncellemesinin yakında olacağını ve 1.4 güncellemesinin programın öncesinde olacağını, bu nedenle piyasaya sürülmesinin daha uzun zaman alabileceğini belirtti

kriptopara