Ledger Wallet ile Entegrasyonun Ardından Cardano’nun ADA Coin Ücreti Arttı

16.03.2019
33
A+
A-
Ledger Wallet ile Entegrasyonun Ardından Cardano’nun ADA Coin Ücreti Arttı

Şu anda pazar kapağına göre onbirinci büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA), şu anda belirleyicinin popüler Defter Cüzdanı ile entegre olacağı ortaya çıktığı için yıldızlara ateş ediyor. Bu raporun gerçekleştiği sırada Cardano% 6 artış gösterdi; büyük bir kısmı ayı piyasasında olduğumuzu düşünüyor. Bu kazanımlar, Cardano’yu bu hafta en büyük kazancı gören ilk 15 belirteç haline getirdi.

Kripto medya kuruluşlarının raporlarına göre, mutlaka birbiriyle ilgili olmayan iki özel durum fiyatların yükselmesine neden oldu. Bunlardan ilki, Cardano Vakfı’nın resmen Uluslararası Güvenilir Blok Zinciri Uygulaması Derneği (INATBA) ‘nın kurucu üyelerinden biri olmasıydı.

Örgütün amacı, topluma ilerleme sağlamak ve Avrupa’daki kripto kabulünü yaymak için blockchain teknolojisini geliştirmektir. Kuruluş şu anda birkaç politika belirleyici, düzenleyici ve sivil kuruluştan oluşmaktadır. Cardano bunun bir parçası olacak ve kripto kabulünü ilerletmek için bu aktörlerle konuşacak.

Cardano ayrıca, belirtecin yaratıcısı Charles Hoskinson’ın Twitter’da onayladığı gibi Ledger Cüzdan’a eklendi. Bütünleşmenin duyurusu aslında 2 Şubat’ta olduğu gibi son zamanlarda değildi.

Bununla birlikte, belirtecin kurucusu tarafından yapılan belirteç, belirteçlerin doğru şekilde bütünleştirildiğini nasıl bir sonraki adımda göreceğimizi göstermiştir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.