Adult X Token

08.04.2019
105
A+
A-
Adult X Token

Yetişkin Eğlencesi Endüstrisi için Hepsi Bir Arada Çözüm

Yetişkin eğlencesi için her zaman geliştirilmiş bir ortam yaratma ihtiyacı her zaman olmuştur. Yıllar geçtikçe, bunu başarma girişimleri yeterli sonuçları göstermedi, bu yüzden daha da geliştirmeye devam etti. Şimdi, “Adult X Token” Projesi (ADUX), yetişkinler için eğlenceyi, katılımcılar için daha iyi kullanım fırsatları ve avantajları sağlayacak şekilde yenilemeyi amaçlıyor. ADUX platformunun kullanım özellikleri, geleneksel yetişkin içerik platformundakinden daha çeşitlidir. Bilinen her yetişkin eğlence bileşeninin kullanıma sunulması dışında, ADUX aynı zamanda kullanıcıları aktif bir şekilde kendi ana ADUxPay Visa® Kartlarının yanı sıra blockchain nin temel faydalarına da açar. ADUxPay Visa® Kartlar, ADUX ademi merkeziyetçi platformunda kontrol edildiği gibi şifreleme para birimlerinin fiat para birimleri ile kullanımını bütünleştirir.

Adult X Token Hakkında

Yetişkin eğlencesi için her zaman geliştirilmiş bir ortam yaratma ihtiyacı her zaman olmuştur. Yıllar geçtikçe, bunu başarma girişimleri yeterli sonuçları göstermedi, bu yüzden daha da geliştirmeye devam etti. Şimdi, “Yetişkin X Token” Projesi (ADUX) , yetişkinler için eğlenceyi, katılımcılar için daha iyi kullanım fırsatları ve avantajları sağlayacak şekilde yenilemeyi amaçlıyor.

ADUX platformunun kullanım özellikleri , geleneksel yetişkin içerik platformundakinden daha çeşitlidir. Bilinen her yetişkin eğlence bileşeninin kullanıma sunulması dışında, ADUX aynı zamanda kullanıcıları aktif bir şekilde kendi ana ADUxPay Visa® Kartlarının yanı sıra blockchain nin temel faydalarına da açar .

ADUxPay Visa® Kartlar , ADUX ademi merkeziyetçi platformunda kontrol edildiği gibi şifreleme para birimlerinin fiat para birimleri ile kullanımını bütünleştirir . Seçilebilecek kart seçenekleri vardır, bu sayede kullanıcıların ödeme ve para çekme işlevlerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlar.

ADUX , yetişkin eğlence endüstrisindeki modellerin / sanatçıların ve şirketlerin ADUxHub aracılığıyla kendilerine dikkat çekebilecekleri hepsi bir arada bir çözüm sunar.

 
 ADUxHub – Dağıtılmış Yetişkin Eğlence Platformu

“yetişkin eğlence endüstrisi için hepsi bir arada çözüm”

Pazaryeri

  • ADUxDeal: İndirimler, Fırsatlar ve Kuponlar
  • ADUxShop: Yetişkin Giyim, Oyuncak ve Aksesuar

Eğlence

  • ADUxCams: Yetişkin Canlı Kameralar ve Sosyal Ağ
  • ADUxChat: Seks Yapma / Seks Sohbeti
  • ADUxTalk: Telefon Seks Sohbeti
  • ADUxTube: Video Paylaşımı ve VOD (İstek Üzerine Video)

 
 ADUxPay – Dağıtılmış Yetişkin Ödeme Platformu

“Dünya çapında ödeme yapmanın ve ödeme almanın hızlı, basit ve düşük maliyetli yolları”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.