BCH Analiz 8 Nisan

08.04.2019
15
A+
A-
BCH Analiz 8 Nisan

BCH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

Tedarik bölgeleri: 400 dolar, 500 dolar, 600 dolar
Talep bölgeleri: 100 ABD Doları, 50 ABD Doları, 30 ABD Doları

Orta vadede BCHUSD görünümü yükseliş eğiliminde kalmaya devam ediyor. Boğaların haftasonu boyunca kuzeyde ilerici bir hareketi vardı.

Bu durum, yükseliş marubozu tarafından, fiyatın trendin devam ettiği bir bölge olan 23.6 fib seviyesinde olması gerçeğiyle birlikte 287.89 $ ‘dan haberdar edildi. Küçük çaplı geri çekilme, piyasa düzeltmesinin ayılar bugünün açılışından kısa bir süre sonra 10-EMA’nın üstündeki talep alanında kriptokrasi para birimini 311.04 $ ‘a düşürdüğünü gördü.

İki EMA, eğilim bağlamında ve bu durumda yükseliş eğilimi bağlamında bir güç göstergesinin dışında tutulurken, stokastik osilatör sinyali, orta vadede daha fazla fiyat hareketinin bir teyidi olarak% 69’a işaret ediyor.

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde yükseliş eğilimindedir. Fiyat, ayılar momentumunu kaybettiği için aşağı yönlü hareketi reddeden iki EMA’nın üzerinde kalıyor.

Bugünün 320.68 dolardaki 1 saatlik açılış mumu boğaların ardından boğaların egemenliğinin bir göstergesiydi.

Stokastik osilatör sinyali, talep bölgesinde minörün 311.04 $ ‘a düştüğünü gösteriyor ancak bir yükseliş demiri olarak mumun kapatılması, boğaların devam edebileceğini ve fiyatı 350.00 $’ dan yüksek bir günün en yüksek seviyesine çıkarabileceğini gösteriyor. Bugün piyasa bitmeden arz alanı.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.