TradeCloud: Blockchain Güvenliği TC Kripto Para?

08.04.2019
19
A+
A-
TradeCloud: Blockchain Güvenliği TC Kripto Para?

TradeCloud Nedir?


Tradecloud, kanıtlanmış bir başarı kaydına sahip bir grup önde gelen emtia ve BT uzmanı tarafından oluşturulmuş, fiziksel emtia pazarlarına odaklanan ısmarlama bir platformdur. Platformun vizyonu, emtia endüstrisini birinci sınıf bir iletişim platformu ve emtia Webinin gerçekleştirilmesini sağlayarak dijital alana getirmektir.

TradeCloud, blockchain teknolojisi etrafında çalışan bir hizmet ağı ağını kucaklıyor. Sadece bir yıl içinde, platform Şu anda platformda yapan 200’den fazla işletme ve 400 kullanıcı çekti.

TradeCloud şu anda dünya çapında 36’dan fazla ülkede müşterileri var ve en büyük küresel üreticilerin bazıları platforma katılmak için kaydoldum. Kuruluşundan bu yana, platformda 500 ABD dolarından fazla fiziksel emtia ticareti başlatıldı ve sayı artıyor.

Tradecloud’un hedef endüstrisi

TradeCloud şu anda metal endüstrisine hizmet vermektedir, ancak şirket hizmetlerini yakın gelecekte enerji ve tarım sektörlerine genişletmeyi planlıyor. Üç piyasalarda kombine ticaret değeri yılda $8 trilyon USD aşan yaklaşık olarak. Bu, bugün mevcut olan en büyük ve kullanılmayan e-ticaret fırsatını temsil eder.

Sorunlar TradeCloud Çözmek İstiyor

Emtia endüstrisi, piyasa katılımcıları ve servis sağlayıcılar bağlantısız kalırken değişmeye isteksiz olmuştur. Onlar sadece dışarı tarihli veya uygun olmayan amaçlı iletişim araçları ile birbirlerine ulaşmak mümkün olabilir. Bu sektörde başarıya çeşitli engellere yol açmıştır. Sektördeki başlıca sorunlar arasında verimsiz iletişim, yetersiz fiyat keşfi ve endüstriye hizmetlerin zayıf tahsisi sayılabilir.

Bu alanda sayısallaştırmanın olmaması, bazen Quingdao davası gibi büyük bir ölçekte sahtekarlığa katkıda bulunur. Diğer durumlarda, e-posta ile gönderilen ödeme talimatları yakalanır ve değiştirilir. Yeni finans kanalları ve Kredi Sigorta kapasitesi gibi hizmetler aday ve kullanılan değil. Bu, esas olarak sağlayıcıların ve hizmetlere ihtiyaç duyanların bağlı olmamasıdır. Ayrıca, verimsiz süreçler ve antika fiyat keşif yöntemleri artan maliyetlere ve daralma marjlarına yol açmıştır.

TradeCloud Çözümü

TradeCloud şu anda topluluklar inşa etme ve endüstriyi güvenli, verimli ve kullanımı kolay bir platform aracılığıyla bağlama konusunda yer almaktadır. Corda blockchain’e odaklanan platformun dijital vizyonu, fiziksel emtia ticaretlerini hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde işlem yapmak ve yürütmek istiyor. Bu maliyetleri azaltmak ve aynı zamanda marjları artıracaktır.

TradeCloud Para Dağıtımı

TradeCloud, bir İsviçre yan kuruluşu aracılığıyla verilecek olan TC paraları aracılığıyla 45 milyon ABD dolarına kadar üretim yapmayı planlıyor. Kullanıcılar akıllı sözleşme ile iç ödeme birimlerine TC paraları dönüştürmek mümkün olacak.

Kripto Haber