Air Canada Winding Tree Blockchain Teknolojisini Kullanacak

26.10.2018
85
A+
A-
Air Canada Winding Tree Blockchain Teknolojisini Kullanacak

Gün geçmiyor ki yurt dışında bir çok firma blockchain teknolojine yatırım yapmasın bu teknolojiye geçiş yapmasın.Dileğimiz Kripto Para Türkiye olarak ülkemizde de artık ciddi şekilde büyümekte ve hızla ilerlemekte olan bu teknolojiyi kullanan firmaların artmasıdır.Gelelim haberimize;

Kanada’nın en büyük havayolu şirketi olan Air Canada, kısa bir süre önce İsviçre blok zincir grubu Winding Tree tarafından geliştirilen blockchain teknolojisini yeni platformunda kullanacağını açıkladı. Bilgiler, şirket tarafından 24 Ekim’de yayınlanan bir basın bülteninde açıklandı.

Air Canada, Winding Tree ile ortaklığın başlangıcını işaretlemek için bir niyet mektubu imzaladı. Bu ortaklık tarafından yeni bir blockchain platformu oluşturulacak ve bu da şirketin tedarikçilerinden doğrudan temin edilebilecek hava seyahat ürünlerinin dağıtımını ve satışını geliştirmesine yardımcı olacaktır.

Şirketin Küresel Ürün Dağıtımı Direktörü Keith Wallis, Air Canada’nın blockchain’i kullanmanın önemini anladığını ve Air Canada’nın Direct Connect API’sini kullanmak için Winding Tree’den blockchain’i kullanmayı planladığını doğruladı. Kullanıcıların içeriği doğrudan orijinal kaynaktan alabilecekleri bir platform.

 

Kripto Para Türkiye

kriptopara