Airbnb Kripto Para İle Ödeme Dönemi

29.03.2019
53
A+
A-
Airbnb Kripto Para İle Ödeme Dönemi

Ülkemizde de aktif olarak hizmet veren Dünya’nın popüler Emlak Değişim Firması Airbnb Bitrefill aracılığı ile kripto para ile ödeme kolaylığı sağlayacak.

En çok aranan Kripto hediye kartlarından biri olan Bitrefill, Airbnb desteğinin başlangıcını haber verdi. Bu, elbette, kullanıcıların artık Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Dash veya Dogecoin karşılığında bu çevrimiçi ev ve apartman kiralama devi için hediye kartı satın alabilecekleri bir konumda olacağı anlamına geliyor.

Bu kuponlar 50, 100 ve 25 dolarlık banknotlarda ödenecek. Bu hediye kartlarını, en az ABD vatandaşları için, 28 gecenin altında olduğu sürece herhangi bir kısa süreli rezervasyona uygulamak mümkün olacaktır.

Bunlardan bahsetmek gerekirse, Bitrefill zaten çok çeşitli sektörlere dağılmış 1800’den fazla işletme ve özel kuruluşu desteklemektedir. Bu sayede, Kripto Para sahipleri popüler perakende satıcılarında ve REI, Nike, Petco, GameStop ve ana popüler çevrimiçi e-ticaret portalları, Amazon, eBay, Steam ve Hotels.com gibi markalarda altcoin veya bitcoin’i rahatça harcayabilirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.