Alcedo ICO

31.03.2019
25
A+
A-
Alcedo ICO

Alcedo Nedir?

Alcedo herkes için kullanılabilir kripto para ticareti yapan bir dijital platformdur. Platform, kripto para birimleri ve Alcedo jetonlarının yaygın bir şekilde kabul edilmesini amaçlamaktadır. Platform, kullanıcıların günlük yaşamlarına blockchain teknolojilerini uygulayabilecekleri bir topluluk oluşturur. Dijital varlıkları dünyadaki insanlar için erişilebilir ve kullanılabilir hale getirir. Bu hedefe ulaşmak için platform ALCEDO puanlarından oluşan bir ağ oluşturmaya başlıyor.

Alcedo Hizmetleri

ALCEDO-Point: her Alcedo noktasında, BTC, ALCE, Euro ve diğerleri gibi para birimleri satın alabilir, satabilir ve değiştirebilir. Bu profesyonel danışmanların yardımıyla olur.

ALCEDO-Token: ALCEDO Coin (ALCE) ekosistemin önemli bir parçasıdır. Bu hizmet ücretleri ve ödül programı işlemek için Alcedo platformunda ideal para birimidir.
ALCEDO cüzdan: bu cüzdan, kullanıcıların herhangi bir kripto para hesabına ve herhangi bir kripto para hesabına satın almasını, satmasını, değiştirmesini ve elektronik olarak iletmesini sağlar.

Yatırım planları: platform, geleneksel işini altın tasarruf Planlarından kripto yatırım planlarına genişletiyor.

ALCEDO Kartı: bu kart, müşterilerin Alcedo nakit makinelerinde ve POS Terminallerinde kripto para satın almalarını veya satmalarını hızlı ve kolay bir şekilde sağlar.

Kripto makineleri: platform tanınmış ATM’LERİ destekliyor ve Almanya’da bir ağ inşa ediyor.

Alcedo Noktaları

Al, Sat Ve Değiş Tokuş Et

Kripto Atm’lerine ek olarak, ALCEDO puanları servis ekibinin yardımıyla müşterilere yardımcı olur. Müşterilerine internet borsaları dışında ve uzmanlarının kişisel yardımı ile kripto para birimleri satın almak ve satmak için eşsiz bir fırsat sunuyorlar. Ayrıca Atm’lerin kullanımına yardımcı olacak ve kripto para birimleriyle ilgili tüm soruları cevaplayacaklar.

Alcedo Puanlarını Genişletme

Alcedo-puan iş ve toplumumuzda daha yüksek ve daha hızlı kabul yaratan bir franchising sistemi altında mevcuttur. Platform, gelecekteki franchiser olarak, yetkili tavsiye, devam eden eğitim ve sürekli erişilebilirlik ile en iyi çerçeveyi almanızı sağlar. Lisans ücretleri sadece ALCEDO-Coins ile ödenir, bu da Alcedo madalyonunun şirketin iş döngüsünde kaldığı anlamına gelir.

Alcedo Kartı

Alcedo kartları ilk kez dahili bir NFC çipi ile donatılmıştır. ALCEDO Atm’lerinde ve POS Terminallerinde kullanılabilirler. Bu, müşterilerin kripto para birimlerini hızlı ve kolay bir şekilde satın almasını sağlar. Ayrıca, alcedo sikkelerinin ve diğer kripto para birimlerinin yayılmasını ve kabulünü teşvik eder. Yabancı borsalarda uzun ve hantal kayıt prosedürleri gerekli değildir. Platform tamamen ve sadece Almanya’dan çalışır. Baskı 1 ALCEDO Kart 1000 kart ile sınırlıdır ve 10.000 ALCEDO sikke satın dünya çapında ücretsiz gönderilecektir.

Alcedo Alce Token & ICO detaylar

ALCEDO coin, tüm ALCEDO projesinin en önemli bileşenlerinden biridir. ICO’NUN başında ERC20 Ethereum tabanlı bir belirteç olarak tasarlanmıştır. Paralar, ALCEDO ekosistemindeki kullanımına ek olarak para birimi olarak da kullanılabilir. ALCEDO coin, 2019’un dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı. Gelişimi sırasında, belirteç ayrı bir blok zincirine hareket edecek, ancak aynı sayıda madeni para ile.

Kripto Haber