AllSesame

21.05.2019
32
A+
A-
AllSesame

Dağıtılmış Sosyal Gıda Ağı Blockchain ile Güçlendirildi

AllSesame – Merkezi Olmayan Sosyal Gıda Ağı Blockchain ile Güçlendirildi.

 AllSesame Token, Blockchain teknolojisini kullanarak işbirliği içinde geliştirilen ve en sosyalleşmiş Global Gıda Dağıtım Pazarını oluşturmak için mimari olarak tasarlanmış bir Blockchain Ekosistemidir.

 Günümüz dünyasında teknolojik gelişme çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Dijitalleştirme ve otomasyon eğilimleri zaten tüm hızıyla devam ediyor. Blockchain teknolojisinin gelişimi, ademi merkeziyet eğilimi olarak yeni bir eğilim yarattı. Şirket tarafından beyan edilen ve kesin olarak gözlemlenen ilkeler: • Yatırımcılara ve devlete şeffaflık. • Faaliyetlerin şeffaflığı ve karar vermenin şeffaflığı. • İlgili tüm kişi ve kuruluşlarla işbirliğine hazır olma; • Adalet – yatırımcılara adil bir ödeme. • Ortaklar ve çalışanlar için adil koşullar.

AllSesame

Susam Token, Blockchain teknolojisini kullanarak işbirliği içinde geliştirilen en sosyalleşmiş Global Gıda Dağıtım Pazarını oluşturmak için mimari olarak tasarlanmış bir Blockchain Ekosistemidir. 

Günümüz dünyasında teknolojik gelişme hızla ilerlemektedir. Dijitalleştirme ve otomasyon eğilimleri zaten tüm hızıyla devam ediyor. Blockchain teknolojisinin gelişimi, ademi merkeziyet eğilimi olarak yeni bir eğilim yarattı. 

Susam belirteci, müşterilerin restoranlardan yemek sipariş etmesini ve kuryeler tarafından teslim edilmesini sağlayan birincil merkezi olmayan hizmet olmayı hedeflemektedir. Susam belirteci teknik mimarisi akıllı sözleşmelere dayanmaktadır.

Bu projeyi finanse etmek için, 2019 yılının ikinci çeyreğinde Ön Satış gerçekleşecek. Bu belirteç satışı sırasında katılımcılar, platformu teşvik eden bir belirteç olan Susam Token için Ether ve diğer şifreleme işlemlerini değiştirebilecekler. “Susam token” hizmetinin sahibi olan şirket, profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından oluşturuluyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.