Amerika’da 100 Bin ATM’den Bitcoin Alınabilecek

17.10.2018
114
A+
A-
Amerika’da 100 Bin ATM’den Bitcoin Alınabilecek

Acaba Atm’den bitcoin alsanız nasıl olurdu? Genmega ve LibertyX adlı iki şirket yeni bir ortaklık duyurdu.Bu ortaklıkla ATM’lerden Bitcoin Almak artık Hayal Değil,

Bu iki şirket arasındaki ortaklık, yakın tarihli bir basın açıklamasına göre, ABD’deki tüm Genmega ATM’lerini Bitcoin ATM’lerinde dönüştürdü. Artık kullanıcılar LibertyX’in hizmetlerini ATM’ler üzerinden alabiliyor ve bankadaki herhangi bir bankamatikten ATM kartı satın alabilecekler.

ABD’de sadece 2.300 Bitcoin ATM’si olduğunu ve bu ortaklığın bu sayıyı 100.000’den fazla birime yükseltme potansiyeline sahip olduğunu bilmelisiniz. Piyasada bir devrim yaratacak ve erişimini artırabilecek bir gelişmedir.

LibertyX’in kurucusu Chris Yim, basın bülteninde son beş yıl içinde kripto satın almayı daha kolay hale getirmek için yorulmadan çalışmakta olduğunu ve bunun pazara sadeliği getirecek ve tecrübeyi artıracak büyük bir gelişme olduğunu onayladı. daha iyi. Birçok kişi Genmega ATM’lerine aşina olduğundan, bu benimsenmeyi çok arttırabilir.

Genmega Kıdemli Başkan Yardımcısı Wes Dunn, gelişmelerin şirketin paydaşlarına fayda sağladığını ve ATM operatörlerinin her zaman büyük bir işlem hacmi aradığını teyit etti.

kriptopara