AnthemGold: Blockchain Altın Destekli kripto para Stablecoin?

22.04.2019
44
A+
A-
AnthemGold: Blockchain Altın Destekli kripto para Stablecoin?

AnthemGold Nedir?


Anthem Vault Inc tarafından geliştirildi., AnthemGold tamamen sigortalı ve güvenli olmayan bir banka operatörü ile saklanır fiziksel altın tarafından desteklenen bir blockchain tabanlı kripto para .

AnthemGold ile, Altın sahipleri, elektronik olarak blockchainde altın alışverişi yapabilecekleri, izleyebilecekleri veya satın alabilecekleri için altınları bir para birimi olarak kullanmayı kolaylaştıracaktır.

Anthemgold’un temel amacı, ABD Federal Rezerv ve FDIC’YE güvenme, fiziksel teslimat zorlukları ve Fedwire’ın tutulmasından dolayı banka havalelerindeki gecikmeler gibi mevcut stablecoinlerin verimsizliklerini çözmektir.

AnthemGold Web sitesini kullanarak, altın alıcılar altın siparişlerini verebilir ve Amagi Metals tüm satın alma sürecini ve kayıt tutmayı kolaylaştıracaktır. Buna ek olarak, Hercules Tedarik Zinciri Blockchain Protokolü AnthemGold cryptocurrency kullanarak Altın alımını ve satışını güvence altına alır.

AnthemGold Nasıl Çalışır


Bir sipariş verildikten sonra, envanter amagi nakliye Ofisine teslim edilir ve amagi yetkilileri altının alınması için imzalar.

Kaydedilen görsel doğrulama da teslimat kutusu dikkatle açılır ve kutuda altın altın üzerinde herhangi bir hasar veya kalıntı önlemek için koruyucu dişli ile işlenir sayede gerçekleşir. Altın daha sonra tartılır, ölçülür ve sonik olarak test edilir ve çubuğun tüm kenarlarını belgelemek için tüm açılardan altın çubuklardan resimler alınır.

Altının seri numarası, üreticileri, brüt ağırlığı ve tahlil bilgileri kaydedilir ve orijinal sipariş karşı onaylamak için gezegenler arası dosya sistemi kullanılarak kaydedilir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, sevkıyatın teslimat kutusu, altın ve diğer içerik kısmı fotoğraflanır ve sevkıyatla ilgili izleme bilgileri alıcıya gönderilir.

Fiziksel Altının Saklanması
Altın kapalı kapatılır tonoz alanına alınır ve tonoz erişimi kısıtlanır. AnthemGold, alıcı ve satıcı altın durumu hakkında bir bildirim alırsınız.

Alıcılar, amagi nakliye ofislerindeki temsilcilerden gönderi bırakma veya toplama sırasında altınlarını alma seçeneğine sahiptir. AnthemGold altın tarafından desteklendiğinden, platform tarafından bir Altın çubuk doğrulandığında, alıcı her kilogram altın için 1000 AnthemGold (AGLD) alacaktır.

AnthemGold Avantajları


Gerçek Altın Tarafından Desteklenen
AnthemGold cryptocurrency, sigortalı, tüm düzenlemelere uyumlu ve güvenli bir şekilde bir kasada saklanan gerçek gerçek altın ile desteklenmektedir. Altın daha sonra altın tarihinin ve ayrıntılarının izlenebilmesini sağlamak için değişmez ve merkezi olmayan blockchain teknolojisine kaydedilir. Ayrıca, AnthemGold sahipleri Bitcoin, Ethereum veya fiziksel olarak teslim edilen Altın çubuklar için ticaret yapabilirler.

Şeffaf
Diğer stablecoins ile karşılaştırıldığında, AnthemGold, HOSHO Smart Contract Security tarafından agld token kodunun sık denetimleri gibi ek şeffaflık önlemleri uygular. Denetimlerin yanı sıra, Jetonları kullanan tüm işlemler Etherscan’da izlenebilir.

Altın Güvenli Fiziksel Depolama
AnthemGold cryptocurrency destekleyen tüm altın hareket sensörleri, saldırı sirenleri ve 24 / 7 canlı kameralar özellikleri UL Sınıf 3 tonoz saklanır. Kasa, 7/24 güvenlik görevlisi ve yetkisiz erişimi önlemek için parmak izi gibi biyometrik tanımlayıcılar da dahil olmak üzere 5 kat giriş erişim kontrolü ile Kapılı Bir bileşikte bulunur.

Kripto Haber