İota Analiz 22 Nisan

22.04.2019
26
A+
A-
İota Analiz 22 Nisan

IOTA / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 0.35 $, 0.37 $, 0.39 $
     Destek seviyeleri: 0,26 dolar, 0,24 dolar, 0,22 dolar

IOTA ve ABD doları arasındaki piyasa işlemleri, orta vadede belirgin bir aralık bölgelerinin bulunduğu görülüyor. Zamanla, 0,32 dolar ve 0,3 dolar olan fiyat noktaları kripto çiftinin menzil bölgeleridir.

Ticaret göstergeleri şimdi de kripto ticaretinin şu anki hareketinin yoğunluğunu doğrulamak için aralık bölgelerinde düz bir şekilde uzanıyor. 50 günlük SMA ve Bollinger Orta Bant, söz konusu bölgelerin orta noktasında birleştirilir. Stokastik Osilatörler 40 aralığında sallanıyor

IOTA / USD ticareti hala önümüzdeki birkaç işlem gününe kadar devam eden bir modda olabilir. Bununla birlikte, boğalar, piyasanın gücünü kazanmak için daha yüksek bir efsaneye yerleştirilirken, dikkate değer bir yükseliş, 0,3 $ ‘lık düşük aralık işaretinden ortaya çıkıyor.

IOTA / USD piyasasının bugünkü işlem seansları, 0.31 $ ve 0.3 $ gibi farklı seviyelerde dalgalı fiyat dalgalanmaları kaydediyor. Birkaç saat kadar, kripto 0,3 dolardan düşük menzil noktasına dokunmak için güneye doğru hareket etti.

Dünkü işlem seansları paritenin piyasa değerlemesinde nispi bir düşüş kaydederken, mevcut aralık seviyesinden hafif bir düşüş kaydetti. Şu anda, pazarın üst seviye seviyesine zayıf bir şekilde zayıfladığı görülüyor. 50 günlük SMA Bollinger Üst Bant üzerinde üst aralık seviyesinin biraz altında çok sıkı bir şekilde bulunur. Stokastik Osilatörler şimdi kuzeydoğu yönünü gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara