BitCash: yasal Blockchain Projesi ve Kripto Para?

22.04.2019
59
A+
A-
BitCash: yasal Blockchain Projesi ve  Kripto Para?

BitCash Nedir?

BitCash dünyanın en kullanışlı kripto para üretimi, tüketiciler ve işletmeler ticaret yardımcı olmak için internet bankacılığı ve ilk faydalarını birleştiren gelişmiş bir kripto para olduğunu. BitCash, kullanıcıların herhangi bir yere harcayabileceği ve tüccarların hızlı, ucuz ve güvenli ticaret yapan bir ödeme yöntemi olarak kabul edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Bitcash, kullanılabilirlik, istikrar, sadelik, kitle kabulü ve hükümetler tarafından kabul edilmesine odaklanan gelişmiş özellikleri sayesinde, işletmelerin, tüccarların ve tüketicilerin kripto para birimine katılmalarını engelleyen engelleri ortadan kaldıracaktır.

Kripto para birimleri kullanıcılara çok çeşitli faydalar sağlamasına rağmen, dijital varlıkları satın alma ve satma ile ilgili teknik zorluklardan büyük ölçüde ortaya çıkan, hak ettikleri ilgiyi ve evlat edinmeyi henüz almamışlardır. Cryptocurrency sahiplerinin mülklerini harcayabileceği sınırlı yerler de vardır.

Bu zorlukları çözmek için, bitcash tüketiciler tarafından bir para birimi olarak kullanılabilir ve işletmeler, işlemleri günlük olarak işlemek için ihtiyaç duydukları araçlarla sağlanacaktır. Bu, kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini artıracak ve daha fazla birey ve işletmeye Ademi merkeziyetçilikten yararlanma fırsatı sağlayacaktır.

BitCash Özellikleri


Sosyal Ağlar Üzerinden Para Gönder
BitCash, daha sonra bir bağlantı oluşturacak olan bitcash kripto para cüzdanındaki alıcı bölümünde alıcının Twitter veya Twitch tutamacını yazarak diğer kullanıcılara gönderilebilir. Bağlantı Twitter’da herkese açık olarak yayınlanabilmesine rağmen, sadece alıcı, bitcash cüzdanına sahip olmadıklarında bile paraları talep edebilir ve bunlara erişebilir.

Takma Adlarla Hesaplar
Uzun gerekli ve yeni başlayanlar için uygun olmayan blockchain adresleri dağınık diğer kripto paralara göre, BitCash adlı hesaplara alacak; bu nedenle, belirli bir alıcı için para gönderirken, kullanıcı sadece alıcının ele vermesi gerekir.

Depolanan İşlem Kayıtları
BitCash, kayıt yönetimi ve defter tutma için saklanan bir işlem kayıtlarına sahiptir. Bitcash üzerindeki alıcılar, yalnızca alıcıların ve satıcıların erişebileceği özel bir kayıt oluşturabilir. Kullanıcılar, para kullanımını izlemek, nakit akışlarını yönetmek ve vergileri planlamak için kayıt oluşturma yeteneğine sahip olacaklar.

Uluslararası Para Transferlerini Destekler
Blockchain teknolojisinin ve hızlı işlem hızlarının entegrasyonu sayesinde, BitCash kullanıcıları geleneksel bankacılık sisteminden daha hızlı ve daha düşük bir maliyetle dünyadaki diğer kullanıcılara para gönderebilir.

BitCash Avantajları


Birden Fazla Hesap
Kullanıcılar oluşturmak ve BitCash cüzdan içinde birden fazla hesap etiketleyebilirsiniz. Bir cüzdan birden fazla hesap ile, tüketiciler ve tüccarlar kolayca işlemlerini organize edebilirsiniz.

E-ifadeleri Yazdır
Saklanan kayıtlar işlem özelliği, kullanıcıların gerçekleştirdikleri tüm işlemlerin sağlıklı bir kaydını tutmak için kullanabilecekleri ifadelerini yazdırmalarını sağlar.

Yinelenen Ödemeler Yapın
BitCash kripto para cüzdanı, kullanıcıların çalışanlara ödeme yapmak veya abonelikler için ödeme yapmak gibi yinelenen ödemeler yapmasına izin verir.

Online Alışveriş
Binlerce çevrimiçi mağaza, bitcash’i bir ödeme yöntemi olarak kabul eder; bu, kullanıcıların bitcash ile kolayca ve özel olarak ürün satın alabilecekleri anlamına gelir.

Bitcash Kararlı
BitCash kararlı özelliği, blockchain, BitCash Doları ve BitCash üzerinde iki kripto para birimi depolar. BitCash cüzdanında iki para birimi hesabı da olacak. Bu, bitcash doları hesabında saklanan fonların değerinin piyasa koşullarından bağımsız olarak aynı kalmasını sağlar.

Kripto Haber