Binance Coin Analiz 21 Nisan

21.04.2019
35
A+
A-
Binance Coin Analiz 21 Nisan

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Bullish

    Dağıtım bölgeleri: 32 $, 36 $, 40 $
    Birikim bölgeleri: 12 ABD Doları, 8 ABD Doları, 4 ABD Doları

BNB / USD piyasa değeri 18 Nisan’dan bu yana artış gösterdi, bir ani yükseliş 20 Nisan’da fiyatı 26 $ civarında yüksek bir değere çıkardı. Son zamanlarda, kripto çifti bir dizi bağlı hareket modundaydı.

14 günlük SMA göstergesi 20 dolarlık yatay çizgiyi geçip hafifçe kuzeye getirdi. Fiyat yazarken olduğu gibi 24 $ civarında bir fiyat aralığında işlem görüyor. 50 günlük SMA, 14 günlük SMA’nın altındaki $ 16 işaretinin biraz üzerinde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler aşırı alım bölgesine yöneldi. Ve şimdi onlar içinde güneye işaret etmek için hafifçe geçerler. Bu, boğaların yakın zamanda piyasadaki yukarı yönlü fiyat hareketinde bir çeşit pit stop yaşayabileceğini gösteriyor.

Bu kripto ticaretindeki boğalar yakında bir konsolidasyon fiyat hareketleri yaşayabilirken, 14 günlük SMA güneye güçlü bir şekilde kırılmaz ve 28 $ işareti kuzey yönüne doğru kırılmaz. Bu tür bir pazar aralığı hareketinin uzun sürmesi, kripto ticareti için iyi tanımlanmış menzil bölgelerine neden olabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara