ApolloX ICO (APXT)

24.01.2019
84
A+
A-
ApolloX ICO (APXT)

Apollo x blockchain merkezi olmayan e-ticaret uygulamaları ve hizmetleri oluşturmak için bir platformdur. ApolloX tokenizasyon ve İlk tam alışveriş koruma, veri güvenliği ve minimum komisyon yeni bir model ile günün ücretli kurumsal yerine kullanacak

1 Milyon Kullanıcı ve 15 Milyon Dolarlık GMV

ApolloX platformunun stratejik ortağı ApolloBox sayesinde 1 milyon kullanıcısı ve 15 milyon yıllık GMV’si var. 200’den fazla küresel marka ve çevrimiçi mağaza, ApolloX platformunun duyurulmasından bu yana ApolloX İlk merkeziyetçi pazarının bir üyesi oldu. Platformun resmi açılışından önce 1000’den fazla mağazamız olmasını bekliyoruz. Bu da ApolloX’u 1 milyon kullanıcılı dünyanın ilk ademi merkeziyetçi pazarı yapıyor.


ApolloX NEDİR?

ApolloX, alıcıları ve satıcıları,için bilgi Deposu aynı zamanda komisyon ücreti ödemeden, güven ve verimlilikle birleştiren, merkezi olmayan bir ekosistemdir. Ekosistemin üç yapı taşı vardır.

  • ApolloX ile Güçlendirilen Mağazalar ApolloX Protokolü ile inşa edilen bağımsız web mağazaları ve merkezi olmayan pazarlar.
  • ApolloX ProtokolüDağıtılmış e-ticaret uygulamaları ve blok zinciri üzerinde hizmetler oluşturmayı kolaylaştıran bir protokol katmanı.
  • ApolloX TopluluğuHızlı büyüyen bir üretici, satıcı, müşteri, servis sağlayıcı ve teknoloji uzmanı topluluğu. Topluluk üyeleri, tüm topluma değer sağlamak için katkıda bulunur ve ödüllendirilir.

Adı:ApolloX

sembol:APXT

ICO Başlat:01,02,2019

ICO Sonu :28,02,2019

Kripto Haber