Novogratz Göre Çinde’ki Üst Sınıf Zenginlerin Kurtuluşu Bitcoin

24.01.2019
52
A+
A-
Novogratz Göre Çinde’ki Üst Sınıf Zenginlerin Kurtuluşu Bitcoin

Bitcoin Konusunda Ünlü Uzman Novogratz Göre Çinde’ki Üst Sınıf Zenginlerin Kurtuluşu Bitcoin,

Çin’deki en varlıklı insanlarla ilgili 2011 tarihli bir rapor yayınlandıktan sonra, tüm dünya ülkenin üst sınıf vatandaşlarına biraz daha farklı bakmaya başladı. Ray Kwong olarak bilinen bir Forbes katılımcısı tarafından yayınlanan rapor, farklı zamanlarda yayınlanan çeşitli haberlerden elde edilen verileri kullandı. Bu rapor, milyarderlerin ölüm oranlarında tehlikeli bir artış olduğunu iddia etti.

Novogratz, eğer işler değişmezse ve Çin halkı, üst sınıf statüsüne gelmiş gibi görünen belirsizlikler konusunda çok dikkatli olmaya devam ederse, bu zenginliklerin bir kısmını ülkeden çıkarmaya zorlayabileceklerini ve bazılarını ülke dışına çıkarabileceklerini tahmin ediyor. Tek Çare Bitcoin.

Bitcoin’in Çin milyarderlerinin hayatında ve işinde güçlü bir oyuncu olduğu söyleniyor ve hükümetin milyarderleri durdurmak için Bitcoin işlemlerini bastırmaya karar vermesi durumunda bu durum etkilenebilir. Bu nedenle, bu öngörünün geçmesi durumunda, Bitcoin dünyanın en kalabalık ülkesinde bir hit olacaktır.

kriptopara