Samsung Galaxy S10’da Blockchain Özelliği Mi Var

24.01.2019
145
A+
A-
Samsung Galaxy S10’da Blockchain Özelliği Mi Var

Twitter Hesaplarından Ben Geskin paylaştığı Samsung Galaxy S10 tweti ve resmi kriptopara kullancılarını heyecanlandırdı.Telefonlarda kriptopara cüzdan uygulaması kripto para birimlerini saklamak için yeni bir yol gibi görünüyor.

Bu yeni akıllı telefon, çentiklerle ilgili sorunu çözmeye çalışan delik açma ekranına sahip olacaktı. Son birkaç yıl boyunca bazı akıllı telefonlar daha büyük ekranlarla piyasaya sürülmüş, ancak öne bakan kameraları ve yüz kimliği tanıma teknolojilerini yerleştirmekte zorlanıyorlardı.

Akıllı telefon üreticilerinin ekranın üst kısmındaki çentikleri kullanma fikrinin nedeni budur. Ancak, herkes onlardan hoşlanmadı.

Yeni Samsung Galaxy S10, 20 Şubat’ta Samsung’un Unpacked etkinliğinde duyurulacak. Ayrıca, şirketin katlanabilir bir akıllı telefonun tamamen işlevsel bir sürümünü göstermesi bekleniyor.

Bir blockchain cüzdanıyla ilgili yeni uygulamanın gerçek olduğu ortaya çıkarsa, kripto para birimi kullanıcıları için birçok yeni olasılık görebiliriz. Aygıtın, kullanıcının özel anahtarlarını sorup sormayacağı konusunda hiçbir bilgi bulunmamasına rağmen, niyetin kripto ile ilgili kullanıcılara hizmet vermeye başlamak olduğunu gösterir.

kriptopara