ARK DPOS Blockchain, Newark Deployer v2 ile kendi özel DLT’İNİZİ yaratmanın zamanı geldiğini söylüyor

22.03.2019
23
A+
A-
ARK DPOS Blockchain, Newark Deployer v2 ile kendi özel DLT’İNİZİ yaratmanın zamanı geldiğini söylüyor

DPOS olarak da adlandırılan, bir delege hissesini kanıtı olan ARK, sözde akıllı köprüler aracılığıyla farklı blockchain bağlamak mümkün olmuştur. Şirket, ARK Deployer v2’nin çok yeni lansmanını duyurdu.

ARK dağıtıcısı hakkında?


ARK Deployer orada özelleştirilmiş blockchain oluşturmak istiyorum herhangi bir birey için bir çözüm olarak dizayn edilmiştir; tüm bu ARK teknoloji yığını aracılığıyla mümkün olmuştur. Eğer öğrenme amaçlı, meetups, hackathons veya ticari uygulama için bunu yapmak için arıyorsanız, dağıtıcı basit bir şekilde ve blockchain platformları için hızlı bir yaratılış kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

ARK Dağıtıcısının temel amacı, farklı kullanıcıların kendi blockchain lerini basit bir şekilde hızlı bir şekilde oluşturmalarına yardımcı olduklarından emin olmaktır. Şirket, dağıtımcı CLI’NİN kullanımı ile takip edilebilecek basit görevleri paylaşarak bunu mümkün kıldı. Sahip olmanız gereken tek şey bazı temel teknik bilgidir ve otuz dakikanın altında kalırsınız.

Şirket, ARK Dağıtıcısının güncellendiğinden ve ARK çekirdeğinin yeni v2 kod tabanında kullanılmak üzere uyumlu hale getirildiğinden emin olmak için gerekli adımları atmıştır.

Piyasaya sürülen en son sürüm, tek bir köprü Zinciri Ağı ile sınırlı değildir. Dağıtımcı, test net ağı ile birlikte devnet, mainnet için kullanılabilen yeni yapılandırma dosyaları oluşturmak için ilerledi, bu nedenle, bu, farklı kullanıcılara özelleştirme Köprüsü zinciri gelişimi için kullanılabilecek tam bir ortam kurulumu verebilir.

Bunun yerine, kullanıcılara projelerde bizim için bir blockchain ortamının sağlam bir tabanı sağlar; sonuç olarak, köprü zinciri sorunsuz çalışırken, farklı ekiplerin uygulamanın geliştirilmesine odaklanmasını sağlar.

Sisteme Bazı Ek İyileştirmeler Dahil Edilmiştir
Şirket statik ve dinamik bir ücret yapılandırması oluşturdu.
Devnet ve mainnet ağında olabilecek varsayılan akranları belirleme becerisine sahipsiniz.
İşlemek ve geçerli kod tabanının uzak kökenini ayarlamak için kullanılan Git komutları vardır, böylece anında kolayca itilebilir, bu yerel makinenin SSH anahtarlarını kullandığını varsayar.
Lisans dosyalarının sağlanan yeni bilgilerle otomatik olarak güncellendiğinden emin olmak için dahil edilmiş lisans seçenekleri vardır.
ARK dağıtıcısı dağıtır, aşağıdakileri entegre ederek birlikte yapılandırır

  1. ARK Core test net’i otomatik dövme moduna dağıtır; tüm bunlar tek bir bilgisayarda veya sunucuda yapılır. Otomatik dövme delegeleri ile, ARK çekirdeğini klonlayacak ve kendi parametrelerini ayarlayabilecek, daha sonra otomatik dövme delegelerine sahip olacak bir genesis dosyası oluşturacaktır.
  2. Zaten yapılandırılmış olan ve yüklü ARK çekirdeği ile konuşabilen ARK Explorer’ı dağıtacaktır.
  3. Ayrıca, geliştiricinin ARK teknolojisine dayanan veya bazı hack yapan farklı çözümleri kolayca keşfetmesine, geliştirmesine izin vermek için ARK çekirdeğini de yapılandıracaktır.

ARK Deployer v2, bir süredir kullandığımız slogan olarak, blockchain oluşturulmasına izin verecek olan ARK yaklaşan grafik arayüz ürünü (GUI sürümü) için temel sağlar. Kapanıvermek. Blockchain. Bir sonraki büyük yazılım sürümümüz gerçekten “nokta” getirecektir. Kapanıvermek. Blockchain.” yaşam için. Dağıtıcımızın bir GUI sürümü ile, kelimenin tam anlamıyla bir basmalı düğme blok zincirine sahip olacaksınız (topluluğumuz tarafından adlandırıldığı gibi). Henüz yayın için kesin bir tarihimiz yok, ancak eserlerde ve iyi ilerliyor. Hepsini vermek istemiyoruz, ancak bu “Push Button Blockchain” konsepti için yeniden ziyaret edilen iş stratejimiz, önümüzdeki iş çözümlerimizin ve boru hattında sahip olduğumuz diğer yeni projelerin çoğunun temelini oluşturacaktır.”

Kripto Haber