Authpaper Coin ICO (AUPC)

31.01.2019
114
A+
A-
Authpaper Coin ICO (AUPC)

Authpaper Nedir ?

Bilgi teknolojisi çağında, teknolojik gelişmeler insan yaşamını çok değiştirdi. Bununla birlikte, belge sunumu ve özellikle ticari ve önemli olanlar gibi büyük veri aktarımı, hala eskilere dayanan fiziksel posta yollarını takip ediyor. Fiziksel postalama çok zaman alır ve çok fazla kaynak harcar. 

Mevcut dijital dağıtım çözümleri çoğunlukla merkezidir, mahremiyet garanti edilemez. Authpaper Delivery, eşler arası dijital veri dağıtım platformu oluşturmak için blockchain, BT, kriptografi ve diğer güncel teknolojileri bir araya getiriyor. 

Teslim edilen tüm veriler, belirtilen alıcılar dışında gizlidir. Verilerdeki işlemler, ortaklar arasında uygun şekilde yapılır ve kaydedilir; böylece teslimat geçmişleri, kamu tarafından doğrulanabilir, ancak uygun değildir.

Authpaper Hakkında

Bilgi teknolojisi çağında, teknolojik gelişmeler insan yaşamını çok değiştirdi. Bununla birlikte, belge teslimi, özellikle ticari ve önemli olanlar, hala eskilere dayanan yöntemleri, fiziksel postaları takip ediyor. Fiziksel postalama çok zaman alır ve çok fazla kaynak harcar. 

E-postalar, BitTorrent, anlık mesajlaşma ve merkezi sunucular gibi dijital kanallar aracılığıyla veri iletmenin yolları vardır. Bununla birlikte, yalnızca fiziksel postalama, belgenin gizli kalmasına izin verir, güvenilir posta kaydı sağlar ve kullanımı kolaydır. Bu nedenle, bu oldukça dijitalleşmiş dünyada bile hâkimdir. 

Ayrıca, tüm basılı belgelerin / kimlik bilgilerinin potansiyel olarak sahteciliğe maruz kaldığı bilinmektedir. Her yıl milyarlarca dolar belge sahtekarlığı nedeniyle doğrudan kaybedildi.

“Gerçek ve dijital dünyaya güven inşa etmek” vizyonuyla Authpaper limited, yıllardır belge sahteciliği önleyici yazılım çözümleri sunmakta ve patent, akademik yayınlar, destek ve uluslararası ödüller almıştır. 

Bu projede, eşler arası dijital veri dağıtım platformu oluşturmak için blockchain ve diğer güncel teknolojileri birleştirmek istiyoruz. Teslim edilen tüm veriler, belirtilen alıcılar dışında gizlidir. Veriler, her bir bit için değişmeden doğrulanır. 

Verilerdeki işlemler, ortaklar arasında uygun şekilde yapılır ve kaydedilir; böylece teslimat geçmişleri, kamu tarafından doğrulanabilir, ancak uygun değildir. Dijital veriler iletilerek ve platformun iyi niyetle çalıştırılmasına yardım ederek eşler ödüllendirilir.

Bu platform aynı zamanda merkezi olmayan bir belge sertifikalandırma ve dolaşım sistemi olarak da çalışmaktadır. Kullanıcıların e-postaları / adları altında doküman yayınlamalarını ve benzeri sertifikalara göndermelerini sağlar. Yetkili kişiler, başkalarından veri (örneğin sözleşme) imzalayabilir ve daha sonra reddedemez. Ödül kazanan belge doğrulama teknolojimizle, koruma, fiziksel kopyalara bile kolayca genişletilebilir. 

Platformun geliştirilmesi ve denenmesi için fon sağlamak amacıyla Yetki Belgesi paraları (AUPC) (ERC-20 tabanlı) bu ICO’da piyasaya sürüldü. Platform hazır olduğunda, yatırımcılar AUPC’yi Authpaper dağıtım platformundaki pullarla değiştirebilir ve hizmetten yararlanabilirler.

Adı: Authpaper Coin

sembol:AUPC

ICO Başlat:           01,03,2019

ICO Sonu:              31,07,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.