EOS Analiz 31 Ocak

31.01.2019
21
A+
A-
EOS Analiz 31 Ocak

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün 30 Ocak’ta EOS fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. EOS’un fiyatı yükseliş eğiliminde bir dizi yükseliş ve yükselişler sağlıyor. Trendin süresini belirlemek için trend çizgisi çizilir. Trend çizgisi, yatırımcıların uzun yatırımcıları başlatabilecekleri destek seviyelerini gösterir. Halen, yükseliş eğiliminin devam ettiği söyleniyor, çünkü eğilim çizgisi kırılmadı. Bir düşme eğilimi çizgisi trend çizgisinde ancak henüz kırılmıyor.

Bununla birlikte, eğilim çizgisinin kesilmesi ve bunun karşısındaki şamdanın kapatılması durumunda yükseliş eğiliminin sonlandırıldığı söylenir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor. Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte, EOS fiyatı yükseliş eğiliminde. 29 Ocak’ta, boğalar, 12 günlük EMA’yı kırdı, 26 günlük EMA, fiyat yükseliş eğilimi bölgesine ulaştı. Kripto’nun fiyatı artabilir, ancak 2,50 $ fiyat seviyesinde direnç gösterebilir.

Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi bir alım sinyali olan sıfır çizgisinin üzerindedir. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.