B3i’nin Yatırımcı Ağı Genişliyor

07.04.2019
66
A+
A-
B3i’nin Yatırımcı Ağı Genişliyor

İsviçre merkezli b3ı platformu, devam eden finansman turunda sahip olduğu yatırımcı grubunu genişletti. Sigorta şirketi bilgileri yakın zamanda yayınlanan bir basın bülteninde yayınladı. Şimdi, firmanın üç yeni sigortacısı var ve reasürör şapkası finansman turuna katılacak.

Yatırımcıların B3i Ağı Genişliyor

Şirket tarafından yayınlanan duyuru, ürünün ilk aşamasının cari yılın son çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlandığını göstermektedir. Aynı zamanda, firma yatırımcı şirketlerinin dokuz üst düzey Yöneticisini içeren yeni bir Yönetim Kurulu kurmaya karar verdi.

Antony Elliott, Zürih sigorta şirketi iş dönüşüm Grup Başkanı, bu konuda açıkladı:

Hissedarlar ve diğer ağ katılımcılarının b3ı topluluğu dünyanın Reasürans primi ve büyük birincil sigorta yarısından fazlasını temsil eden 40 şirketleri aşıyor. B3ı, ilk ürünler kullanıma sunulduğu için önümüzdeki birkaç ay içinde hissedarı ve kullanıcı tabanını genişletmeye devam edecektir.”

B3i, risk yerleşimine, muhasebeye ve ayrıca iddialara odaklanan bir blockchain girişimidir. Firma zaten R3 Corda ağına dayanan belirli bir ürün üzerinde çalışıyor. Arkasındaki ana niyet, tüm sigorta endüstrisinin verimliliğini ve güvenliğini arttırmaktır.

B3i ayrıca Şubat ayında yaklaşık 16 milyon dolar yükseltmeyi başardı. Bu, fonlarını bu şirkete yerleştirmekle ilgilenen yatırımcıların olduğunu göstermektedir. Ticaret finans platformu Marco Polo, Almanya ve Çin arasındaki ilk gerçek işlemi de tamamladı.

Kripto Haber