Endor Protokol’den Yeni Versiyon

07.04.2019
51
A+
A-
Endor Protokol’den Yeni Versiyon

Şifreli Veriler üzerinde otomatik tahminler yapan bir şirket olan Endor, Endor Protokolünü resmi Endor twitter tanıtıcısı @EndorProtocol’un bir tweetine göre açıkladı. Bu, birkaç yıl boyunca öngörülü analitik servisini geliştirdikten sonra geliyor.

Endor Protokolü, Prof. Alex “Sandy” Pentland ve Dr Yaniv Altshuler adlı iki araştırmacı tarafından oluşturulmuştur. Başlangıçta, sadece veri analizi için gerekli süreç ve bu tahminleri çıkarmak için yapılan yorumlamaya odaklanacak olan büyük ekiplerin oluşturulmasında ağır kaynak harcayabilecek büyük kurumlar ve büyük işletmeler içindi.

Bu tahminler, örneğin kullanıcı davranışlarındaki eğilimleri saptamaya yardımcı olabilir ve bu, çeşitli sektörlerdeki çeşitli kurumlar tarafından kolayca kullanılabilir. Yaniv Altshuler’a göre:

    “Endor Protokolünün ilk sürümünü resmen başlattığımız için çok heyecanlıyız. Şirketin kuruluşundan vizyonumuz, büyüklük ve bütçeye bakılmaksızın herkesin gelişmiş AI ve tahmine dayalı analitikten uygun bir fiyatla yararlanmasını sağlamaktı. Vizyonumuzu hayata geçirmek büyük bir dönüm noktasıdır ve ekibimizin bu hedefe beklenenden daha erken ulaşmasından gurur duyuyorum. Şimdi veri sahiplerini potansiyel veri ortaklıkları için başvurmaya ve AI devrimine bize katılmaya davet ediyoruz. ”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.