Barack Obama’nın eski Ofis Yetkilisi Offchain Labs Blockchain SaaS Projesi için $3.7 milyon güvence altına alıyor

04.04.2019
37
A+
A-
Barack Obama’nın eski Ofis Yetkilisi Offchain Labs Blockchain SaaS Projesi için $3.7 milyon güvence altına alıyor


Obama nın Eski Tech Subayı, Akıllı Sözleşme Ölçeklenebilirliğini Geliştirmek İçin 3.7 Milyon Dolar Artırdı
Eski bir Obama yönetim yetkilisi tarafından kurulan başlangıç, tohum finansmanında 3.7 milyon dolar yükseltmeyi başardı.

Şirket Offchain Labs olarak bilinir ve Obama beyaz Saray’daki eski ABD Başkan Yardımcısı ed Felten tarafından kurulmuştur. Bilgi birkaç saat önce TechCrunch tarafından aktarıldı

Blockchain Başlangıç Puanları $ 3.7 Milyon Tohum Turu

Son yıllarda blockchain benimsenmesini etkileyen iki ana unsur var. Bu konular ölçeklenebilirlik ve gizlilik ile ilgilidir. Offchain, gizliliği artırmak için en ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformunu oluşturmak ve sürecin bir kısmını kamu blockchain inden çıkarmak istiyor.

Fonlama turu Pantera Capital tarafından yönetildi ve bileşik VC, blok ulus Raphael Ouzan, Jake Seid ve diğerleri gibi diğer firmalar tarafından desteklendi. Bu şekilde, firma kripto para alanında ölçeklenebilirliği ve gizliliği geliştirmeye yönelik çalışabilecektir.

Şirket Arbitrum adlı kendi protokolünü kurdu. Offchain geliştiricileri de akıllı sözleşmeleri daha ölçeklenebilir hale getirmek istiyor. Firma ayrıca, akıllı sözleşmelerin artık yapamayacakları bir şekilde ölçeklenmesine izin verecek bir platform üzerinde çalışıyor.

Ayrıca Princeton’da profesör olan Ed Felten, platformun hem ölçeklenebilirliği hem de akıllı sözleşmeler hakkında veri yazmanın farklı bir yolunu birleştirdiğini açıkladı.

Bu konudaki yorumu:

Geliştiricilerin istediklerini düşündüğümüzü, ölçeklenebilirliğin bir kombinasyonunu sağlayan akıllı sözleşme geliştirme için bir platform oluşturmak için çalışıyoruz, böylece saniyede daha fazla işlem, daha fazla kullanıcı ve daha fazla kod içeren sözleşmelere ölçeklendirebilirsiniz.ve hala daha fazla veri var.

Ayrıca, bu blockchain ağlarına katılanları koruyan akıllı sözleşmeleri daha özel hale getirecekler. Ed Felten, Arbitrum’u kullanarak akıllı sözleşmeleri ölçeklenebilir ve özel kılan bir katman 2 çözümü oluşturduklarını ve Ethereum (ETH) üzerindeki mevcut programlarla uyumlu olmalarını sağladıklarını yorumladı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.