Binance Coin BNB Analiz

03.04.2019
40
A+
A-
Binance Coin BNB Analiz

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Dağıtım bölgeleri: 22 $, 23 $, 24 $
     Birikim bölgeleri: 16 ABD Doları, 15 ABD Doları, 14 ABD Doları

BNB / USD çifti hala bu hafta birkaç gün içinde piyasada görülen ani bir artışın tadını çıkarıyor. Bu arada, şu anda pazar şu anda 20 dolar civarında bulunan daha yüksek bir noktada bir tür durgunluk yaşamaya başladı.

50 günlük SMA, Bollinger Orta Bant’ın altında, 17 doların üzerinde bir değerde bulunuyor. Stokastik Osilatörler şimdi görünüşte fazla alım bölgesine daha yakın aralıklarla 80 civarında konsolide oluyorlar.

Şu anda, boğa fiyatları 20 dolar seviyesinde güçlü bir fiyat çizgisiyle karşı karşıya kalıyor ve eğer noktayı geçmeyi başarırlarsa, pazar noktası birinci ve ikinci dağıtım bölgeleri etrafındaki bölgelere uzanabilir. Bununla birlikte, ayılar piyasa güçlerine sahip olabilirken, boğalar yukarıda belirtilen noktada kuzeye doğru ilerleyememektedir.

Bugün BNB / USD piyasa değerlemesinde bir dizi önemli dalgalı fiyat hareketi yaşanmıştır. Menzil hareketleri büyük ölçüde 20 ila 19,50 $ arasında değişiyor.

Dün kripto piyasası yükselişe geçti. Bollinger Bantları hepsinin üzerinde yer alırken 50 günlük SMA 19 ABD doları olarak belirlendi. Stokastik Osilatörler, şimdi 40 ve 20 aralığında yer almaktadır ve şimdi içinde sallanmaktadırlar.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.