Kripto Kitties Kripto koleksiyonlarının bir şansı var mı? Blockchain-Doğrulanabilir Sahiplik Nasıl Çalışır

03.04.2019
75
A+
A-
Kripto Kitties Kripto koleksiyonlarının bir şansı var mı? Blockchain-Doğrulanabilir Sahiplik Nasıl Çalışır

Cryptokitties bir ” oyun breedable etrafında merkezli olarak kendini açıklar, tahsil, ve oh-so-sevimli yaratıklar. . . . Her kedi türünün tek örneği ve %100 size aittir; çoğaltılamaz, alınamaz veya yok edilemez.” Dijital konsept 2017 yılında piyasaya sürüldü ve platformu şöhretli anı olan bir platform olarak görenler var.

Öte yandan, umut vermek isteyenler var. Örneğin, Caty Tedman, bir CryptoKitties OG, iyimser

Biz yutturmaca fizzled olduğunu sanmıyorum. Çok meşgul bir kullanıcı tabanımız var. Offchain etkinliği [kitties’e eğilimi gibi] işlem verilerinden önemli ölçüde daha yüksektir. Kullanıcı büyümesini, toplayıcıları, yetiştiricileri vb. gördük. . . özellikle genç demografik.

Tedman sadece umut verici bir görüş ifade etti, ama aynı zamanda Dapper Labs, platformun daha büyük bir şey gibi daha fazla blockchain kedisine giden yolda olduğu pozisyonunu da alıyor. Tedmen ekledi,

Cryptokitties sandbox testiydi. Gerçekleşen bu değer değişimi – bu gerçekten ilginç.”

Platformun geleceği ile ilgili burada ortaya çıkan büyük soru aslında bir seyirci olup olmadığıdır. Tedman öyle düşünüyor. Sonuçta, kim dijital kedileri ticaret yapmak istemiyor? Tedman in yorumu,

Blockchain hayranları için harika bir sürü şey yapar. Onları meşgul ve kendini ifade vitrin sağlar; sen-ebilmek yapmak o senin. Fiziksel Hatıra aynalar. Şu anda, Ethereum yapmak istediğimiz şey için ve genel olarak kripto koleksiyonları için en uygunudur. Ancak, istikrar ve ölçeklenebilirlik için Ethereum ile kalmak mantıklı olursa, yeni teknoloji sağlayıcılarıyla sürekli olarak konuşuyoruz.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.