Bitcoin Cash BCH Analiz 21 Mart

21.03.2020
33
A+
A-
Bitcoin Cash BCH Analiz 21 Mart

Bitcoin Cash, fiyat yıllık 143.2 $ ‘ın altına düştüğü ve şu anda 241.7 $’ dan işlem gördüğü için% 68.78’lik bir gün içi artışa işaret ederek inanılmaz bir eğilim tersine döndü.


    Piyasa yükselişe geçtiğinde pazar haftalık durgunluğu tersine çeviriyor gibi görünüyor.


    BCH kripto para, 90 günün en yüksek seviyesi olan 498.8 $ ‘dan yıllık dip seviyesine 143.2 $ olarak işaretlendiğinde% 70’in üzerinde kaybetti.
    Gün içi kazanç, günlük hareketli ortalamalardan henüz destek kazanamadı.

BCH / USD fiyat eğilimi 8 saatlik grafikte sürekli yüksek düşüşler gösteriyor
    Madalyonun MACD’si, RSI aşırı alım bölgesinde dolaşırken yükseliş eğilimi sergiliyor.

Bitcoin Cash, dünün 178 $ ‘lık seviyesinden şu anda 200 $’ ın üzerine çıkana kadar şaşırtıcı bir gün içi yürüyüşü gösteriyor. 200 doların üzerindeki dik yürüyüş, dün yükselen bir gün içi kapanışına sahip olmak için jetonu aldı.

Bitcoin Cash fiyat trendini ABD Doları karşısında inceleyerek, madalyonun genel olarak durgun bir hafta ve aydan sonra etkileyici bir gün içi hareketi gösterdiğini görüyoruz. Dahası, bu zammaya tamamen inanmadan önce, piyasanın oynaklığını da aklımızda tutmalıyız. Ayrıca, bu gün içi yükseliş crossover, bu arada yapılan kayıpları, yazma zamanına kadar destek kazanamadığı için yeterli görünmüyor.

Bitcoin, durgun düşüş momentumunu bir boğa gün içi geçişine dönüştürdüğü ve 6.600 doların üzerinde işlem gördüğü ve% 15’lik bir kazanç sağlayarak inanılmaz bir iyileşme kaydetti. Ayrıca, işlem fiyatlarının artmasıyla piyasanın en büyük paraları etkileyici bir toparlanma kazanıyor.


Teknik Göstergeler

Bitcoin Cash’in MACD’si, fiyat 200 $ ‘ın üzerine çıkarken ve MACD hattı sinyal hattının üzerinden geçerken son 24 saat içinde çok fazla işlem hacmi kaydettiğinden net bir yükseliş crossover’ı gösteriyor.

Benzer şekilde, BCH madalyonun RSI değeri 62.46’da ve momentum artmaya devam ederse, aşırı alım bölgesinin 10 ve ötesinde çekme eşiğinde.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara