Bitcoin Cash BCH Analiz 14 Nisan

14.04.2020
32
A+
A-
Bitcoin Cash BCH Analiz 14 Nisan

Bitcoin Cash, 2017 yılında ortaya çıkan sert bir Bitcoin çatalı olan Bitcoin Cash, paranın yarıya indirdiği fiyatın 281 dolara yükselmesine neden olan bir önceki haftaydı. BCH / USD 3 haftanın en yüksek seviyesini vurdu ve 08 Nisan 2020’de yarıya inmeden önce bir gün 280 doların üzerinde işlem gördü. Para birimi büyük ölçüde kazanarak, 14 Nisan 2020’de gün içi en düşük seviyeden 250 $ ‘dan% 12’nin üzerinde bir yükseliş crossover’ı çekti. 281 $. İnanılmaz bir gün içi kazanımı işaretledikten sonra, Bitcoin Cash fiyatı, sahip olduktan sonraki gün içi kazancı ile karşılaştırıldığında iki katına çıktı.

Yazma sırasında, kripto para fiyatı 227 $ ‘dan işlem görüyor ve dün 2 haftalık desteğe ulaştıktan sonra şamdan gün içi kazancıya göründüğü için hafif bir yükseliş çekiyor. Ayrıca, BCH madalyonun piyasa değeri açısından beşinci en büyük kripto para birimi olduğu ve yarı yarıya madenci ödülünü blok başına 12 BCH’den 6.25 BCH’ye düşürdüğü haklı olarak belirtilmelidir.

Günlük grafikte, Bitcoin Cash “ölüm geçişi” deneyimini yaşadı. 50 günlük MA, tekrar düşmek için% 38.20 Fib Retracement seviyesinin üzerinde bir şamdan çizdikten sonra 200 günlük MA’nın üzerine çıktı. Bununla birlikte, BCH fiyatının da hafif bir yükseliş eğilimi çektiği, ancak gün içi çekiş kaybından dolayı 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamadan destek alamadığı görülmektedir. Bitcoin Cash’in yarıya indirdikten sonra Amerikan Doları karşısında işlem fiyatı, düşüş eğilimi ve yükseliş eğilim çizgisi çizdiği için karmaşıklığa karar vermek için henüz zorlu ve istikrarlı bir yön değil.

BCH Haberleri

Yarıya indirildikten sonra gün içi geri çekilme, madenciler karlarını yarıya indirirken 12 BCH 6.25 BCH’ye kadar dilimlendi. Ancak, fiyat 225 doların altına düşerse, aylık desteği 210 dolardan tekrar test etmesi muhtemeldir. Eşzamanlı olarak, dikkat edilmesi gereken en büyük direnç seviyesi korkusuz bir gün içi için 230 $ ‘dır.

MACD sinyal çizgisinin üstünden geçerek yükselişe geçmesine rağmen gün içi momentum kaybından dolayı kazanımları azalttığı için teknikler de destekleyici bir resim çizdi. Bitcoin Cash’in RSI değeri 46.05’te yer alıyor ve yönsüz ticaret ve piyasa oynaklığı nedeniyle hiçbir ticaret ekstremitesini alıkoymuyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara