BEXAM İCO (MXA TOKEN)

07.10.2018
73
A+
A-
BEXAM İCO (MXA TOKEN)

BEXAM Nedir?

Bexam Exchange’in, daha hızlı ve güvenli işlemleri garanti altına almak için kendi blockchain platformuna sahip ilk hibrit alışverişi olması bekleniyor.

 

Bexam Platform Özellikleri

Platform kullanıcıları aşağıdaki özelliklerden bazılarıyla etkileşimde bulunabilir:

Anında İşlemler, İşlem blokları 0.2 saniyede inanılmaz bir hızda eklenecektir. Bu anlık işlemlere izin vermek içindir. Çok katmanlı koruma

Platform, kullanıcıların varlıklarını korumaya yardımcı olmak için birden fazla koruma katmanı uyguladı Likidite

BXA jetonları şeklinde isteğe bağlı bir ödeme yapılacaktır. Son derece indirimli işlem ücretleri, platformun likiditesini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Sistem çok özel bir yapı kullanılarak tasarlanmıştır. Temel olarak kabul edildiğinde genişlemesini ve küçülmesini kolaylaştıracak bir yapıdır.

Müşteriler, Bexam’dan Gerçek personel ile etkileşimde bulunmayı bekleyebilir. Müşteri hizmetleri personeli çok dilli müşteri desteği sağlamaktan sorumlu olacaktır.

Bexam platformu, kurcalamayı ve yetkisiz erişimi önlemeyi amaçlayan kapsamlı güvenlik önlemleri almıştır. Bunun için geliştiriciler üç güvenlik katmanı yerleştirdiler. Katmanlar, bilgisayar korsanlarının sunucuları tanımlamasını zorlaştıracaktır. Ayrıca, değişimdeki blokların üçüncü şahıslar tarafından değiştirilmemesini de sağlayacaktır.

Bexam, P2P Ağ yapısını, Cüzdan Düğümleri tarafından sergilenen davranışı, Normal Düğümler tarafından sergilenebilecek bir davranışa entegre etmek için kullanacaktır.

BEXAM MXA Token ICO Detayları
ICO’nun Parametreleri

Sembol: BXA
Jeton Fiyatı: 0.12 USD
İhraç Edilen Toplam Para Sayısı: 1.000.000.000 BXA
TPS: 40.000.000
Onay Yöntemi: Turların Kanıtı (PoR)

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.