RİPA İCO

07.10.2018
134
A+
A-
RİPA İCO

RİPA NEDİR?

RIPA, ARK blockchain teknolojisine dayanan, yüksek düzeyde dağıtılmış bir değişimdir. Yeni borsalar için giriş seviyesi gerekliliklerini azaltmaya odaklanmıştır. Ayrıca, kripto tüccarlarına kripto para birimleri satın almak, satmak ve ticaret yapmak için kullanabilecekleri güvenli bir platform sunmayı amaçlıyor.

RIPA Değişim

Bu değişim Peatio Açık Kaynak koduna dayanmaktadır. Ripa Likidite Hizmet Sağlayıcısı (RLSP), bu ağda çalışan tüm borsaların paylaşılan bir emir defteri kullanmasını sağladı. Bunun anlamı, borsa yöneticilerinin, ilk işlem gününden itibaren devam eden likidite temin edeceklerinden endişelenmemesidir.

Öne çıkan özellikleri şunlardır:

Açık kaynak

Geliştiricileri, tüm değişim yöneticilerine ücretsiz olarak tasarladı. Bu, ödeme yapmaları gereken tek şey, ağ güvenliği, sunucular, çağrı merkezi operatörleri ve borsalarını yürütmek için ihtiyaç duyabilecekleri diğer kaynakların yanı sıra, müşterilere üstün destek sağlamak için olacaktır.

 

Bu kaynak kodun açık doğası, kişinin istediği kadar fazla tweaks yapabilmesi için faydalıdır. Kaynak tabanı, gerekli gördüğünüz tüm özelleştirmeleri yapmanıza izin veren bir MIT lisansı altında piyasaya sürülmüştür.
Banka Sınıf Güvenliği

 

Platform, AES256 şifreleme anahtarlarını kullanır. Değişimin tasarımı, tüm odağın güvenliğine yerleştirileceği şekilde inşa edilmiştir. Ruby on Rails, uygulama geliştiricileri için en güvenli geliştirme ortamı olarak görülse de, bu platformun arkasındaki ekip Peatio’nun kaynak tabanını yeniden modüle etmeyi seçti.

 

Bunu yaparak, müşterinin kayıt defterini ticaret motorundan ayırabildiler. Bunu yapmanın asıl amacı, bir hacker’ın halihazırda mevcut olan çeşitli güvenlik mekanizmalarını atlayabilmesi durumunda hiçbir kullanıcı verisinin kurcalamayacağından emin olmaktı.

 

Takım ayrıca, değişiminizin uyumlu olduğundan emin olmak için uluslararası KYC / AML standartlarını da koydu. Uluslararası standartların uygulanması, değişiminizi dünyanın herhangi bir ülkesinde gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Ripa Likidite Servis Sağlayıcısı

RLSP, mübadele yöneticilerinin operasyonlarına başladıkları ilk günden itibaren likidite sahibi olacakları şekilde geliştirilmiştir. Örneğin, yeni RIPA değişimi bu RIPA blockchain ile arayüzlenecektir. Bu meydana geldiğinde, değişim söz konusu ağda mevcut olabilecek tüm likiditeye erişebilir.

ICO Detayları

Toplam jeton sayısı: 115.000.000 Jeton
Delegelerin sayısı: 101
Dövme süresi: 8 saniye
Dövme ödülü: 2 XPX

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara