Ivy Project İCO (IVY TOKEN)

07.10.2018
78
A+
A-
Ivy Project İCO (IVY TOKEN)

IVY NEDİR?

Ivy, bankalar, insanlar ve ödeme sistemleri arasında bağlantı kurarak güvenli, şeffaf ve güvenli bir şekilde İşten-işe ödemeleri kolaylaştıran bir blockchain tabanlı bir projedir. Ivy platformu, uluslararası para sisteminde yüksek doğrulama seviyelerini gerektirebilecek hem fiat hem de kripto para birimi işlemlerine uygundur.

Proje, hızlı bir şekilde, işlem hızını daha da yavaşlatan aracıları ile yavaş işlem hızlarına sahip olduğu düşünülen, hızlı geçiş gibi mevcut sınır ötesi ödeme yöntemlerini değiştirmeyi amaçlamaktadır. Mevcut yöntemler, çoğu durumda kararlı olmayan bir teknolojiye de sahiptir.

Sarmaşık nasıl çalışır?

Ivy ağı, finansal kurumların onaylanmasında kullanılan KYC ve KYT veri noktalarını içeren Ivy (IVY) tokenleri aracılığıyla çalışır.

 

İki kurum belirli bir kripto para birimini değiştirmek istediğinde, müşterilerinizin gereksinimlerini bilmesi için öncelikle Ivy ağına kaydolmaları gerekir. Kripto para birimini göndermek isteyen kurum daha sonra alıcıya fiat’a dönüştürülmesi gereken Ivy ağından gönderecekleri kripto para biriminin miktarını bildirir.

 

Belirlenen hükümet ve yasal gerekliliklere göre, fonların alıcıları KYT bilgilerini bir güvenlik önlemi olarak vermek zorunda kalacaklar.

 

İşlemi devam ettirmek için gönderici, kripto para birimini 10 dakika boyunca fonların fiyatını kilitleyen ve böylece kaymayı önleyen IvyKoin’e dönüştürür. Bu tamamlandığında, Ivy tokenleri, KYC ve KYT, doğrulama ve transfer süreçleri için Ivy ağında iletilir.

 

İşlem banka veya devlet kurumu onaylayana kadar bir emanet hesabında tutulur. Onaydan sonra ağ, gönderenin ödeme yapmaya uygun olduğu ve şifreli para birimini alıcının hesabına yatırdığı ücretlerden düşülür. Kripto para birimi daha sonra fiat’a dönüştürülür ve işlemdeki tüm taraflar işlem fişinin bir kopyasını alır.

IVY belirtecinin parametreleri

Jeton sembolü: IVY
Jeton tedarik: 1,610,924,200
Jeton fiyatı: 0,10 ABD doları
Piyasadaki mevcut kodlar: IDEX

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara