Binance, 18 Nisan’da Blockchain ağını Genesis blok duyurusu ile başlatmaya hazır

19.04.2019
17
A+
A-
Binance, 18 Nisan’da Blockchain ağını Genesis blok duyurusu ile başlatmaya hazır

Piyasadaki en popüler borsalardan biri olan Binance, bugün yeni Binance blockchain’i piyasaya sürüyor olabilir. Bu, şirketin bugün yeni bir genesis bloğunun doğuşunu işaret ettiğini söyledikleri yeni bir tweet’e göre.

Binance Blockchain Ağını Başlatabilir


Binance, yakın gelecekte merkezi olmayan değişimini (DEX) başlatabilir. Binance Coin’in (BnB) temel belirteci olarak yer alacağı platform, uzaydaki geliştiricilerin ve diğer ağların ilgisini çekecek. Platformun ne zaman başlatılacağı belli olmasa da, önümüzdeki birkaç saat içinde olması bekleniyor.

Wei Zhou, Binance CFO, Paris Blockchain Haftasındaki son röportajda, platformu mevcut ayın sonuna kadar başlatmayı planladıklarını açıkladı. Ve gerçekten de, bunu yapacak gibi görünüyor.

Kullanıcılar, merkezi olmayan uygulamaların dağıtım şeklini değiştirmeyi amaçlayan bu yeni platformun piyasaya sürülmesini uzun bir süre bekliyorlardı.

Aynı zamanda, Binance’ın Singapur’da yeni bir fiat-to-crypto değişimi başlatması bekleniyor. Her şey platformu başlatmaya hazır. Binance uzun bir süre için test edilmiştir ve kullanıcılar fiat para birimleri ile dijital varlıkları satın almak için kolay bir yol var bekliyor.

Bu, Binance tarafından başlatılan ilk fiat-to-crypto platformu değil. Geçmişte, değişim Uganda’da kullanıcıların Uganda şilini ile sanal para birimleri satın almaları için bir platform başlattı. Dahası, Binance Jersey, İngiliz Sterlini ve Euro’yu destekleyen başka bir platformdur. Exchange ayrıca kullanıcıların kolayca nakit kullanarak BTC satın alabilirsiniz hangi Avustralya’da bir “Lite” girişim başlattı.

Binance Coin de piyasada büyüyor. Dijital para birimi, 21’in başında ulaştığı bir fiyat seviyesi olan 2018’e neredeyse ulaştı. Aralık 2018’de dijital varlık 4.5 dolara düştü. Şimdi neredeyse beş kat daha yüksek işlem görüyor.

Şu anda, BnB neredeyse 3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahiptir ve piyasadaki yedinci en büyük dijital varlıktır.

Kripto Haber