Ripple Destekli XRP Ödeme Uygulaması App Store ve Google Play’de Kullanıma Sunuldu

19.04.2019
33
A+
A-
Ripple Destekli XRP Ödeme Uygulaması App Store ve Google Play’de Kullanıma Sunuldu

Ripple destekli başlangıç ​​XRPayments uygulaması XRPL Labs şimdi resmen başlatıldı ve Apple’ın uygulama mağazasında ve Android kullanıcıları için Google Play’de da kullanıma sunuldu.

XRPL Labs’daki geliştiricilerden biri olan ve XRP Tip Bot’un geliştiricisi Weiste Wind, haberleri XRP topluluğu ile paylaşmak için Twitter’da yayınladı

    “Tam zamanında! XRPayments uygulamamız Google ve Apple tarafından henüz kabul edildi. Uygulamayı şimdi Apple iOS veya Google Play mağazasından alabilir ve fiziksel mağazanızdaki ödemeler için $ XRP’yi kabul etmeye başlayabilirsiniz! ”

Mağazadaki açıklamaya göre, uygulama kendi hesabınıza veya XRPTipBot.com hesabınıza doğrudan defterden doğrudan XRP ödemelerini kabul edecektir. Herhangi bir para biriminde ödemek istediğiniz tutarı yazmanız yeterlidir; uygulama otomatik olarak tutarı XRP’ye çevirir.

Gelecekteki genişleme planlarına gelince ve tüccarların bir kullanıcı tarafından istendiği gibi deftere doğrudan fiat IOU’lara dönüştürebilmeleri için XRPL DEX ağ geçidine bağlanacaksa, Wind bir “mantıklı bir sonraki adım gibi görünüyor” cevabını verir. Bununla birlikte, “İmzalama uygulaması + platformuyla ilk önce tam hızı. DEX ödemeleri kesinlikle uygulamanın bir parçası olacak!

kriptopara