Binance Çocuk Vakfı Uganda’da 10 Tane Okul Açıyor

05.04.2019
29
A+
A-
Binance Çocuk Vakfı Uganda’da 10 Tane Okul Açıyor

Ünlü kripto borsasının sadaka sektörü olan Binance Charity Foundation, Çocuklar İçin Öğle Yemeği programını genişletmeye karar verdi. Resmi blogunda yapılan şirketin resmi duyurusuna göre.

Şimdi, bu yükseltmenin bir parçası olarak Uganda’daki on yeni okul şirketin Çocuk Öğle Yemeği programına eklenecek. Program geçen yıl başlatıldı ve resmi destek alan ilk okul Kampala’daki bir okul olan Jolly Mercy Center oldu.

Bu on yeni okulla birlikte, Binance, Jinja ve Kampala bölgelerindeki yardım girişimi ile 4.000’den fazla çocuğu etkileyecektir.

Programdan faydalanacak olan her okul kendi Trust Wallet hesabına sahip olacak ve okul yemeklerinde kullanılacak BNB jetonlarını alacaklardır. Okuldaki her öğrenci ve personel günlük 0.30 USD tutarında bağış alır. Binance, Tron, Binance, IOST ve Binance VIP tarafından desteklenen bu girişim için toplam 236.000 $ harcayacak.

Tedarikçiler paralarını cüzdanlarından alacak ve her gün okullara yiyecek sağlayacaklar. Ayrıca tedarikçiler, kripto jetonlarını yerel fiat para birimi Uganda şilteleri için doğrudan 2018’de başlayan Binance Uganda’dan alabilecekler. Bu sayede BNB belirteçleri Binance’e geri dönecek.

kriptopara