Binance Coin Analiz 10 Nisan

10.04.2019
44
A+
A-
Binance Coin Analiz 10 Nisan

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 21 $, 22 $, 23 $
     Birikim bölgeleri: 16 ABD Doları, 15 ABD Doları, 14 ABD Doları

BNB / USD çiftinin ticareti, bu hafta birkaç işlem günü boyunca aralıklarla devam ediyor. Ticaret çizelgesine göre, kripto pazarının bir süredir 19 ve 18 $ civarında kısa bir süre içinde titizlikle işlem yaptığı tespit edildi.

Dünkü işlem seansları sırasında, o sırada parite bir önceki bölgeye 16 $ puandan yaklaşmak için kayda değer bir düşüş yaptı. Ancak, çok geçmeden menzil noktalarına çevrildi. Piyasa şimdi 50 günlük SMA’nın biraz altında bulunan Bollinger Orta Bantının etrafında dolaşıyor. Stokastik Osilatörler, yavaş yavaş yukarı 60 dokunma mesafesine yöneldiler.

Bu noktada bu pazardaki boğaların, 50 günlük SMA göstergesinin kuzeye doğru ihlal edilmesine rağmen duruşlarını sürdürme gücünün bulunmadığı görülmektedir.

Bugünün BNB / USD piyasasında parite temelde 19 $ ve 18.50 $ ‘lık ticaret noktalarında bir dizi dalgalı fiyat hareketleri görüyor. Benzer şekilde, dün kripto çifti, şu anda piyasada bulunan ile neredeyse aynı menzilli hareketli kargaşayı koruduğunu görüyordu.

50 günlük SMA ve Bollinger Alt Bandı, kısa vadeli trendin düşük menzil çizgisinin biraz altında, 18,50 $ seviyesinde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler, şimdi kıllarını 60. Bölgedeki kuzeye getirmeye çalışıyorlar.

Bu kripto çiftinin çok geçmeden şu anki aralık noktalarının dışına itileceğine dair güçlü bir gösterge yoktur. Bu arada, ani dağıtımın ve birikim topraklarının her iki tarafındaki bir düzeltme, olabileceği gibi yanlış kırılma veya bozulmaya karşı iyi bir giriş sağlayabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara