Türk Mühendislerin Geliştirdiği AlmeePos Hayranlık Uyandırıyor

10.04.2019
205
A+
A-
Türk Mühendislerin Geliştirdiği AlmeePos Hayranlık Uyandırıyor

Coinmarketcap’te listelenen Alt Yapısı ve Arka planda Türk Mühendisler ve Girişimcilerinin Olduğu Kripto Para Almeela (KEZ) Kripto paralar ile ödeme kolaylığı sağlayan müthiş ürünü AlmeePos Ödeme Platformunu Duyurdu.

Almee Pos adlı yeni teknoloji sayesinde tüketiciler komisyon ve kesinti ödemeden süpermarket, benzin istasyonu, simitçi ve semt pazarlarından istediği alışverişi yapabilecek.

Dünya çapında kullanılan Bitcoin, Ethereum, Dash gibi 20 kripto parayı online kullanmaya izin veren pos cihazlarından aynı zamanda kripto para alım satımı da yapılabilecek. Test çalışmaları tamamlanan yeni teknolojiyle Türkiye’deki 2 milyondan fazla kripto para kullanıcısı doğrudan alışverişlere başlayacak. Mevcut şartlarda kripto parayı harcamak için zorlu bir süreç olduğunu anlatan Almila Yazılım Genel Müdürü Eren Acar, “Kripto paralar harcamadan ziyade yatırım aracı olarak görünüyor. Bizim Teknolojimiz sayesinde kripto paranızla isterseniz simit, isterseniz benzin alabileceksiniz. Tek yapmanız gereken alışverişinizi yapıp Almee kartınızla kripto postan ödeme yapmak.

Hiçbir komisyon veya işlem ücreti ödemeden kredi kartı kullanır gibi kripto paralarını kullanabilecekler. Kullanıcılar Almee kart adını verdiğimiz ödeme kartıyla yada cep telefonları ile QR kodla online hızında alışveriş yapabilecek. Kişi isterse harcama yaptığı yerlerden istediği kadar kripto para da alabilecek” diye konuştu.

Kripto Para Türkiye olarak Gerçekten Gurur Duyduk.Bu alanda öncü olacak Almila Yazılıma Teşekkür ederiz.

kriptopara