XRP Analiz 10 Nisan

10.04.2019
14
A+
A-
XRP Analiz 10 Nisan

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.35 $, 0.33 $, 0.31 $

Dün, 9 Nisan, XRP fiyatı aralıklarla hareket etti. Dün, ayılar 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında 0.35360 $ seviyesine geriledi ve bir dizi bağlı hareketi başlattı. Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır.

Başta, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkarsa, kripto’nun fiyatı 0.37 $ fiyat seviyesini tekrar test edecektir. Aşağı yönde, aşağı yönlü baskı devam ederse, fiyat 0,34 ABD doları fiyat seviyesine düşecektir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. Dün, fiyat düşüş eğilimine düştü ve EMA’ların altına işlem görmeye başladı. Dün, boğalar EMA’ların üzerinde yükseldi ancak EMA’ların üzerinde bir fiyat sürdüremadı.

Bununla birlikte, XRP fiyatı yazı yazarken 0.36 $ ‘dan işlem görüyor. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara