Blockchain Company Builder NBT, Fonlama Turunda 13,5 Milyon Dolar Aldı

10.04.2019
23
A+
A-
Blockchain Company Builder NBT, Fonlama Turunda 13,5 Milyon Dolar Aldı

Alman blockchain startup Next Big Thing AG (NBT) bir finansman turunda 13.5 milyon dolar toplayabildi. Firma, nesnelerin interneti (IoT) ve blockchain teknolojisine odaklanıyor. Bilgi birkaç gün önce bir basın açıklamasında yayınlandı.

NBT, finansman turunda 13.5 milyon dolar artırdı

Firma geçtiğimiz günlerde Hannover Digital Invest aracılığıyla endüstriyel sigorta şirketi HDI Global SE tarafından yönetilen bir dizi a yatırım turunu tamamladıklarını açıkladı. Finansman turundan katılan diğer firmalar FinLab EOS VC Fonu’nu içeriyordu.

HDI Global, makine ekonomisine odaklanan IoT ve blockchain teknolojilerinin gelişimini desteklemek için NBT’YE yatırım yapmaya karar verdi. Basın açıklaması Thomas Kuhnt değinir, HDI Global SE Yönetim Kurulu Üyesi, firma yatırım değil, aynı zamanda bilgisini genişletmek amacıyla yeni projelerin sürekli gelişimine katılan sadece söz. Bu şekilde, Firma yeni çözümler geliştirebilir ve oluşturabilir.

Sonraki büyük şey AG geri kuruldu 2016 ve çalışır 12 farklı ulusal hub. Aynı zamanda, şirket, Almanya’nın Federal ekonomik işler ve Enerji Bakanlığı tarafından kurulan 12 ulusal uzmanlık merkezini toplayan dijital Merkez girişiminin bir parçasıdır.

Bu, Almanya’da genişlemeye başlayan blockchain teknolojisi ve IoT ile ilgili birçok girişimden biridir. Blockchain teknolojisinin genişlemesi ile, firmalar ve şirketler için yeni fırsatlar ortaya çıktı.

Buna ek olarak, B3ı adlı İsviçre blockchain sigorta işlem platformu, yatırımcı grubuna üç yeni Sigorta ve reasürör eklediğini bildirdi.

Kripto Haber