Binance Coin Analiz 14 Nisan

14.04.2019
19
A+
A-
Binance Coin Analiz 14 Nisan

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 28 $, 32 $, 36 $
    Birikim bölgeleri: 12 ABD Doları, 8 ABD Doları, 4 ABD Doları

Binance Coin ile ABD doları arasındaki kripto ticareti işlemleri, bir hafta önce oluşmakta olan bir aralıkta alınıp satılmaya devam etti. Menzil piyasası temelde 20 dolar civarında gerçekleşti.

Kripto’nun pazardaki değeri, söz konusu fiyat işaretindeyken tüm bunları kolayca kaybetmiyor gibi görünüyor. 14 günlük SMA göstergesi, geçerli bölge çevresinde iyi göründü. 50 günlük SMA, 14 günlük SMA’nın altında bulunur. Stokastik Osilatörler, 40. bölgede kuzeye doğru hafifçe geçtiler. Bu, boğaların hala ticaretin kontrolünde olduğunu gösteriyor.

Boğaların, piyasanın değer noktasını 20 $ ‘da mevcut menzil noktasının ötesine itme çabalarını yoğunlaştırması gerekebilir, zira ayılar piyasa gücünü almak için daha iyi zaman geçiremedi. Ek olarak, ayılardaki pazarın gücü, Stokastik Osilatörlerin şu an sergilediklerine göre bir düşüş kaydetmiş görünüyor. Bu nedenle, kripto ticaretinde BNB / USD çifti ile ilgili olarak bu noktada düşüşlerin üzerinde artışlar görmek için hala odalar var.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara