Kyber Network Entegrasyonu ve Blockchain

14.04.2019
28
A+
A-
Kyber Network Entegrasyonu ve  Blockchain

DEX aracılık erc20 belirteçleri ve eter için ticaret hizmetleri sunmak amacıyla oluşturuldu. Şirketin planı, sonunda tamamen merkezi olmayan protokolleri kullanma seçeneği ile hisse senedi, tahvil ve benzeri finansal araçların temsilleri olan tokenize edilmiş varlıkları sunmaktır.

Limit ve piyasa emirleri desteği ile, gazsız iptaller ve çoklu siparişlerle birlikte, şirket kyber Network adlı bir zincir likidite protokolünü entegre etmeyi seçti. Crypto Ninjas’ın raporlarına göre, entegrasyon 11 Nisan itibariyle kesinleşti.

Ekip, herhangi bir tüccar türüne erişmek ve uygulamak için kolay bir platform oluşturmak istedi. Bununla birlikte, yoldaki en büyük sorun likiditeydi. Kyber ağ protokolünü getirerek, ekibin ihtiyaç duydukları desteğe sahip olacak.

Kyber ile rezervler, ekosistemin paydaşlarıyla zaten bağlantılı olan likidite sağlayıcılarından oluşan merkezi olmayan likiditeyi özellikle temsil etmektedir. Bu paydaşlar, ticaret için daha fazla rezerv yaratmak için çalışan herkesi içerir.

DEX Brokerage CEO’su Alex George, likidite çözümünün yolunun sürekli olarak “yoğun yol haritamızın bir parçası olduğunu” söyledi.“Kyber ağına yaptıkları katkılardan dolayı şükranlarını dile getirdi, Bu da platformun büyümesi için önemli bir faktör olacak.” Aynı zamanda şirketin müşterilerine mümkün olan en iyi şekilde hizmet etmesine yardımcı olur.

George, yazılım ve sistem mühendisliği ve finans konusunda deneyime sahiptir, ancak bugünkü amacı, özellikle kripto varlıklarına odaklanan finansal işlemlerde hisse senedi ve tahvillerin nasıl kullanıldığını değiştirmektir.

Kripto Haber