Binance Coin (BNB) Analiz 3 Şubat

03.02.2019
74
A+
A-
Binance Coin (BNB) Analiz 3 Şubat

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 9 $, 10 $, 11 $
    Birikim bölgeleri: 5 $, 4 $, 3 $

26-28 Ocak tarihleri ​​arasında BNB / USD piyasası 8 $ ile 7 $ pazar puanları arasında bir ret ile karşılaştı. 28 Ocak’ta olduğu gibi, kripto bir aydan fazla bir süredir saklandığı için 7 ve 6 dolarlık alan bölgelerine tamamen geri gönderildi.

Hem 50 günlük SMA’ya hem de 6 $ ‘lık alt menzil işaretine dokunduktan sonra parite şimdi aralık sınırlamaları içinde yukarı doğru hareket etmeye çalışıyor. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’nın üzerinde bulunur ve yine ikisi de aralık içindedir. Stokastik Osilatörler, 40. aralığın kuzeyindeki noktaya geçtiler. Bu, kripto ticaretinin yukarı yönlü hareketinin piyasada aşağıya doğru daha büyük bir avantaj sağlayabileceğini göstermektedir.

Sonunda, fiyat çizgisinin 8 dolarlık çizgiyi aştığını belirleyen ani bir adım atılırsa, tersine çevrenin yukarıda belirtilen bölgelerden daha erken bir sürede ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle, yatırımcılar uygun bir giriş noktasının satış emri vermesini beklerken, bu varsayım buna göre hareket eder.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara