World Trip Singapore ICO (WTXT)

02.02.2019
59
A+
A-
World Trip Singapore ICO (WTXT)

Deneyimsel Sosyal Seyahat Platformu

Seyahat ihtiyaçlarının ortasında “materyal” den “deneyime” geçişte, deneyimleri çevreleyen büyüyen içerik durumuna odaklanmak istiyoruz. 

Turistlerin, yalnızca o ülkede bulunan hizmetler ve restoranlar gibi şeyler hakkında bilgi arama yöntemleri ve seyahat sırasında eğlenmeleri değişiyor.

 Giderek artan sayıda insan tur şirketlerinin sunduğu paketlerden artık memnun değil; Japonya’da da deneyimler veya konsiyerj ve danışmanlık hizmetleri veren web siteleri var.

 Planımız, hizmetlerimizi önce son yıllarda turist sayısının artmakta olduğu Asya’da, ardından Avrupa ve Amerika’ya giderek WTS platformunu küresel olarak genişletmek. Konuklar platformu bir kez kullandıklarında, bu misafirlerin yerel ana bilgisayar olmaları için bir alan sağlar. Sadece yerli halkın bildiği bilgileri ve ev sahibinin becerilerini birleştirerek ve ileterek, dünya vatandaşları bu tür şeylere katılmaya veya deneyimlemeye zorlanırsa dikkat ve rezervasyon yapacaklardır. Ev sahibi turistleri yerel sıcak noktalara yönlendirdiğinde, düzenleme tamamlanmıştır. Sadece yerel halkın yapabileceği eşsiz bir plan, WTS platformunun web sitesinde tanıtılan bir deneyim ya da henüz çevrimiçi olarak bilinmeyen niş faaliyetler olsun, WTS, seyahat etmek için yeni bir boyut sunan bir araçtır.

Blockchain Neden Gerekli?

  • Tur rehberleri ve gezginlerin güvenilir ve orijinal yorumları
  • Gelişmiş güvenlik ve gizlilik.
  • Hızlı ve düşük maliyetli ödeme işlemleri
  • Seyahat edenler rezervasyonlarını veya biletlerini kendileri kullanamazlarsa yeniden satabilirler.

Yapay zeka ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği birleştiren, merkezi olmayan sosyal seyahat platformu, gezginlere seyahat deneyimlerini rezervasyon ve paylaşım için tek elden hizmet vermek için sunar.

Online Seyahat Acentası (OTA) ve gezginler için sosyal ağ (SNS) platformu arasında melez.

Seyahat hizmetleri, hava taşımacılığı hizmeti ve dünyadaki gelecekteki gümrüksüz mağazalar alışverişi için yaratılan World Trip Xperience (WTX) Simgesi ile güçlendirilmiştir.

Adı: World Trip Singapore

sembol:    WTXT

ICO Başlat:01,03,2019

ICO Sonu:30,04,2019

Kripto Haber